Na návštěvě u Langmajera a Gondíkové: Hádka v 18. minutě
Zdroj: sKORO NA mizině

Na návštěvě u Langmajera a Gondíkové: Hádka v 18. minutě

Vytvořeno dne 22.06.2021

Seriál sKORO NA mizině nyní přináší již šestou epizodu, v níž se objevuje herec Jiří Langmajer a jeho žena Adéla Gondíková spolu s ostravskými herci z Divadla Mír, které tentokrát mistrně doplnil Josef Kaluža (Béda Kaluža). Děj se tentokrát odehrává u Langoše doma, kam naši hrdinové přijedou na návštěvu a netuší, co si pro ně Langoš s Aduš přichystali. Štěpán má však podezření

Zdroj: sKORO NA mizině

"Nyní jsme zveřejnili šestý díl, ale intenzivně pracujeme ještě na dvou dalších, kde se objeví spousta zajímavých tváří. V epizodě Rododendron dostali velký prostor kromě Jirky Langmajera také úžasná Adéla Gondíkové a náš Béda Kaluža. Jakmile jsme Bédu odtajnili v traileru, fanoušci byli nadšení, protože si ho oblíbili už v Lajně a v Pečeném sněhulákovi" dodává Skórka.

Natáčení šestého dílu bylo oproti předchozímu Závalu pohádkové - žádné stísněné prostory ani zima... Složité to však měl Robin Ferro, který měl sjet schody na lyžích. Původně najatého kaskadéra odmítl, protože si chtěl tuhle adrenalinovou scénu užít sám. Když ale šlo do tuhého a všichni členové štábu se s ním nezávisle na sobě začali loučit, došlo mu, že to nebude taková hračka. A nebyla. Scéna nakonec vznikla díky VFX efektům. Když ale Robinek měl točit scénu s vlajkou, kterou si společně s Kalužou vytvořili z portrétu Jirky Langmajera (tento portrét opravdu Langoš doma má a zahrál si už v prvním díle), tak neváhal a celý se (na holé leč velice chlupaté tělo) oblepil tejpou, aby vlajka držela. Následná depilace byla přímo ukázková a je skoro až škoda, že ji diváci neuvidí

Všechny díly minisérie sKORO NA mizině vznikly jen díky finanční podpoře našich fanoušků, za což za tvůrce i herce velice děkujeme.

Děkujeme za případné zveřejnění infa o nasazení 6. epizody a že fanoušci mohou i nadále podpořit herce a tvůrce zasláním libovolné částky na účet 4211306729/6800.