Píle se jí vyplatila! Karolina Gudasová posunula svůj dětský projekt do luxusní společnosti herců Divadla Kalich
Zdroj: herminapress

Píle se jí vyplatila! Karolina Gudasová posunula svůj dětský projekt do luxusní společnosti herců Divadla Kalich

Vytvořeno dne 21.06.2021

Zpěvačka Karolina Gudasová Neuvirthová před rokem vyjela na veřejnost s dětským projektem „Karol a Kvído“. Natočila cédéčko, natočila klipy a rok na to už nebude chybět na letní scéně Divadla Kalich. Hvězdné léto pod žižkovskou věží bude patřit i jí.

„Mám z toho neuvěřitelnou radost. Když jsme před rokem začali s Lukášem Viltem vymýšlet představení Karol a Kvído, nikdy by nás nenapadlo, že ho budeme uvádět ve společnosti takhle skvělých inscenací a herců. Protože už v Divadle Kalich jsou zavedená dětská sobotní dopoledne, tak nás pan Kocourek oslovil, jestli bychom nedoplnili jejich repertoár na letní scéně, No jasně, že ano,“ uvedla natěšená Karolina Gudasová.

Ke vzniku dětského projektu dopomohla Karolině Gudasové koronavirová přestávka. Jak večer nemusela do divadla, psala písničky, plánovala, vymyslela si dětský tábor. Byla činorodá.

 „S „Karol a Kvído“ jsme takový cirkus na kolečkách. Jsem ráda, že divadelní práci poznávám i z té ekonomické a organizační stránky. Ze začátku jsem to táhla všechno já, ale dneska už mám na to lidi. Je to velká zodpovědnost, nedá se všechno uhlídat. Já se tak víc mohu soustředit na tvorbu a divadlo. Jako herečka jsem hodně pokorná, protože s „Kvídem“ vidím, co je s tím práce. Není jednoduché uvést hru, muzikál či koncert na jeviště před diváky. Je za tím spousta práce a starostí, které nejsou vidět. A to je dobře,“ usmívala se Karolína Gudasová, a dodala, že se děti mohou těšit na druhé CD Karol a Kvído a od září bude program k vidění v Komorním divadle Kalich.