Na Zuzanu Bubílkovou si adepti na Muže roku nepřijdou: Mne neoblafnou!
Zdroj: herminapress

Na Zuzanu Bubílkovou si adepti na Muže roku nepřijdou: Mne neoblafnou!

Vytvořeno dne 12.05.2021

Ani ne půl roku po loňském finále soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku, se rozjel kolotoč s castingy na ročník Muž roku 2021. Letos, z důvodu koronavirových opatření, netradičně natáčením. Finálovou dvanáctku už po několikáté pomáhala vybírat moderátorka Zuzana Bubílková.

„Někteří mladí muži mě zaujali tím, že mě nezaujali. Myslím, že by někteří měli mít sebereflexi. Ale zapůsobil na mne jeden fotbalista. Ten, kdyby se povedl, byl by to takový Ronaldo Blonďák. Kdybych byla mladší, tak bych si ho hlídala. Jsem také překvapená, jak jsou někteří kluci pohotoví a vtipní. Když jsem byla kdysi poprvé na castingu, bylo vidět, že jsou v křeči. Buď krása, nebo inteligence. Ale teď se to krásně kloubí. Mne neoblafnout! Jeden tady tvrdil, že denně běhá, a když se svlékl, tak to tak nevypadalo. Je také zajímavé, že všichni běhají ve Stromovce. V Kunraticích, kam chodím já, nikoho takového nepotkám,“ s humorem svým vlastník hodnotila situaci Zuzana Bubílková.

Úvodní natáčení castingu Muž roku 2021 probíhalo za přísných hygienických podmínek. Mladí muži přicházeli postupně na určitou hodinu, všichni přítomní se museli podrobit profesionálně provedenému antigennímu testu, prostor se pravidelně desinfikoval. Prezident soutěže Muž roku David Novotný z hygienických požadavků neslevil. „Pro mne jsou hygienické předpisy alfou a omegou. Bez toho by mi hygiena nepovolila natáčení castingu uskutečnit. Bohužel, jsme jednoho účastníka museli odmítnout, protože byl při testování pozitivní. Mladý muž se dostal jen ke vchodu, kde seděla testovací sestřička, která okamžitě udělala povinná příslušná opatření. Jsem rád, že i když doba není příznivá, chlapi přijeli a mohli jsme vytipovat potencionální finalisty. 2. casting bude 5. června a pak teprve sestavíme finálovou dvanáctku.“

Pro finalisty soutěže Muž roku 2021 se chystá bohatý program. Určitě je čeká oficiální představení na tiskové konferenci, v polovině července pak několikadenní soustředění v Chateau Šanov, focení kalendáře, nácvik choreografie, módní přehlídka. Soutěžící budou perfektně připraveni na finálový večer, který se uskuteční 27. srpna v Městském divadle v Náchodě. Prezident soutěže jen doufá, že plány nezmaří případná hygienická opatření.