Natálka Grossová půjde na dietu odborně. Bude studovat obor, který leckoho překvapí
Zdroj: herminapress

Natálka Grossová půjde na dietu odborně. Bude studovat obor, který leckoho překvapí

Vytvořeno dne 07.09.2022

Přestože zpěvačka Natálie Grossová (19) už plně zkouší nový muzikál Okno mé láska v Divadle Broadway a Doktor Faust v Divadle Na Maninách, začátek léta strávily s maminkou a sestrou v Itálii. Hodně cestovaly a bylo to bezvadné. Přesto tam chyběl její bývalý přítel, s kterým se před prázdninami rozešla.

„Byl to můj první vážný vztah, trvalo to dva roky, tak jsem se z toho dostávala o trochu déle než jindy. Ale sestra mi hodně pomohla, a také mamka. Trávily se mnou každý den a snažily se mě nějak zabavit, povzbudit. Ale pak jsem udělala za vztahem tlustou čáru, vylila jsem si srdíčko a napsala písničku „Pouč se, Honey“, která vyšla 4. září,“ uvedla Natálka Grossová, které v říjnu začne nový školní rok. 

Z Natálie bude odbornice na výživu. „Tento obor se mi hodí, protože my zpěváci se opravdu nestravujeme ideálně. Takhle mě to přinutí pečovat o svoje tělo. A také si začnu asi i pravidelně vařit. Docela umím vařit, mamka a babička mě něco naučili, ale každý den u plotny nestojím. Dřív jsem hodně řešila diety. Když jsem začala zpívat v patnácti letech Ples upírů, byla jsem úplné tintítko. Teď je mi dvacet, tak už vím či tuším, jak na to, abych se nezničila zdraví. A ta škola mi k tomu poslouží,“ usmívala se zpěvačka a dodala, že právě muzikál Ples upírů je její srdcovka a to tak veliká, že v závěru koncertu Den dobrých skutků v Náchodě zazpívala s Marianem Vojtek duet z toho kultovního muzikálu

 

 

 

Default User Image
db, 07.09.2022 16:55
Mamka s babičkou naučily Natálku trochu vařit. Autorku ale nikdo nenaučil shodu podmětu s přísudkem a pokud text Natálka autorizovala, tak ani jí.
Default User Image
Alex, 07.09.2022 17:33
Dobrý den db, zrovna jsem to sem chtěla napsat. Děkuji, že nejsem jediná... Hezký den.
Default User Image
Alena, 08.09.2022 09:53
Nevím, jestli je tato slečna taková "celebrita" ,že se o ní denně píše a Natálka se bude o ní říkat do důchodu?