Nečekaný zvrat v Survivoru! V kmenech se promíchali hráči!
Zdroj: TV Nova

Nečekaný zvrat v Survivoru! V kmenech se promíchali hráči!

Vytvořeno dne 18.04.2024

V posledním díle Survivoru nebylo nouze o překvapivé změny. Hráči, kteří měli jít do duelu, do něj vůbec nemuseli. Stali se z nich počáteční členové nových kmenů. K nim pak postupně přibývali další hráči a vznikly tak nové kmeny.

Po prohře souboje o kmenovou imunitu napsali Titáni do duelu Radka. Kristina pak s individuální imunitou k němu doplnila Martina Careva. K překvapení všech se ale žádný duel nekonal. Oba se náhle stali prvními členy nových kmenů.

Do svých nových kmenů vybíral první Radek a překvapivě si zvolil Jacka. K Martinovi Carevovi pak přisedl Tomáš. Každý nově zvolený člen pak vybíral dalšího z obou starých kmenů. Na první pohled se však může zdát, že se vlastně moc nestalo. Titáni zůstali téměř celí a přibyla k nim Iva s Bandurkem. Chybí jim jen Radek, který se zřejmě přechodem zachránil od duelů a trápí ho zrady ze starého kmene Titánů. Nyní je ale Lovec a našel oporu v Jackovi.

Nejzajímavějším momentem bylo vybírání Piráta, který si vzpomněl na starou dohodu s Mártym a chtěl zřejmě vybrat jeho. Ten mu ale beze slova naznačil, že nechce, aby ho Pirát k sobě přibral a ten pak zvolil tedy Mikýře. 

Pro mě je to fantastický, protože já jsem díky tomu teď zjistil a jsem rád, že jsem to zjistil v této fázi hry, než v pozdější, že se nedá na určitý lidi vlastně spolehnout, že držej s tou aliancí do posledního možnýho momentu…  Já si vybírám srdcaře, jako je Jack a ostatní. Věděl jsem, že Jack vybere ty správný srdcaře, kteří, když něco slíbí, tak to dodržej.” Prohlásil Radek, který se jako jediný z Titánů stal Lovcem

Změna se líbí i Bandurkovi, který byl v kmeni Lovců za vyvrhela po té, co prohrál téměř už na sto procent vyhranou odměnu se vzkazy z domova. “Super! Líbí se mi to! Cítil jsem ve vzduchu, že něco přijde a toto je varianta nad, kterou jsem nepřemýšlel. Změnu přivítám a budu s ní pracovat.” 

Je to masakr, nechce s mi tomu vůbec věřit, ale nemám slov.“ Iva

Já to celé zpracovávám. “ Zůstala  Veronika s pusou dokořán.

 

Nový kmen Titánů

Martin, Tomáš, Kristina, Márty, Yenifer, Iva a Bandurko

Nový kmen Lovců

Radek, Jack, Pirát, Mikýř, Jana, Nikola, Veronika