Na Rallye Dakar to žije! Podívejte se, jak závodníci trávili volný den
Zdroj: Archiv Sport 5

Na Rallye Dakar to žije! Podívejte se, jak závodníci trávili volný den

Vytvořeno dne 11.01.2021

V sobotu si jezdci na slavné rallye Dakar užívali volný den. Většinou si léčili šrámy, ladili své stroje a připravovali se na nedělní maratonskou etapu.

Legendární vytrvalostní závod má za sebou jednu třetinu. Čeští jezdci si zatím vedou dobře. Martin Michek, Tomáš Enge, Martin Prokop, Aleš Loprais, Libor Podmol a další dělají České republice skvělé jméno. Poslední jmenovaný se sice do soboty probudil se zánětem šlach na ruce, přesto chce Dakar dokončit. Stejně jako ostatní totiž i mistr světa ve freestyle motokrosu cítí obrovskou podporu z domova.

Pro všechny milovníky Dakaru je tak už připravena parádní lahůdka. Jak se borci v Saúdské Arábii cítí, co pro ně zatím bylo nejtěžší, jak závod prožívají a mnoho dalšího se dozvíte na stanici SPORT 5, která je dostupná zdarma v síti pozemního digitálního vysílání. Není samozřejmě náhoda, že rozhovory jsou k vidění právě zde. SPORT 5 má totiž ve spolupráci se CNN Prima News reportéra a kameramana přímo v Saúdské Arábii. Dostanete tak vše naservírování nejen exkluzivně, ale také přímo z centra dění