Hvězda Tváře shodila svou bujnou kštici. Jak to Vojtovi Drahokoupilovi po ostříhání sluší?
Zdroj: herminapress

Hvězda Tváře shodila svou bujnou kštici. Jak to Vojtovi Drahokoupilovi po ostříhání sluší?

Vytvořeno dne 18.06.2021

Zpěvák Vojta Drahokoupil (25) patří naštěstí do skupiny umělců, kteří kvůli covidu nepřišli o veškerou práci. Účinkoval v poslední řadě show Tvoje tvář má známý hlas, v Divadle Broadway nazkoušel hlavní roli Ondřeje Macháčka v muzikálu Láska nebeská, moderuje na Óčku a také intenzivně pracuje na nové desce, kterou by letos rád vydal. My jsme ho nedávno zastihli ještě s bujnou kšticí, dnes však nastal den, kdy se zpěvák rozhodl nechat si svoje dlouhé háro zkrátit.

„Naposledy jsem byl u své kadeřnice před 10 měsíci, takže bylo rozhodně co stříhat. Už jsem se moc těšil,“ sdělil zpěvák, který se svěřil, že je s výsledkem jako vždy naprosto spokojen. „Když jsem od Petry odcházel, hned jsem si připadal úplně svěží, jsem rád, že už jsem se toho květáku na hlavě zbavil, navíc pro tyhle tropický dny není úplně nejpohodlnější mít dlouhé vlasy,“ přidal Vojta, který vždy myslí na své věrné fanoušky, a proto pro ně chystá v tomto roce hned několik novinek.

„Během prázdnin nás s kapelou čeká několik koncertů, už se po té pauze nemůžeme dočkat. Také intenzivně pracuji na nové desce, to bude takový dárek jak pro mě, tak hlavně pro fanoušky. Z toho mám velkou radost. V půlce července vydávám singl, který bude jako první v Čechách ve stylu gospel. Také s kapelou vystoupíme 4. 9. v Divadle Broadway a 30.9. nás čeká premiéra hitmuzikálu Láska nebeská,“ dodal Vojta.