Kvůli smrti maminky opustila SuperStar. Teď zpěvačku uvidíte v Tvojí tváři
Zdroj: TV Nova

Kvůli smrti maminky opustila SuperStar. Teď zpěvačku uvidíte v Tvojí tváři

Vytvořeno dne 22.02.2022

Na obrazovky Novy se již tuto neděli vrátí show Tvoje tvář má známý hlas. Velká pozornost bude jistě upřena k nejmladší účastnici v historii Tváře. Teprve sedmnáctiletá Nikita Machytková je vycházející hvězdou české pop music a diváci ji jistě zaznamenali v poslední SuperStar, kde se sice dostala až do finále, nicméně z něj musela z vážných osobních důvodů po emotivním pěveckém vystoupení odstoupit. Umírala jí totiž milovaná maminka.

„Smrt maminky pro mě byla a stále je nejtěžší etapou života. Nicméně bych chtěla všem vzkázat, aby si i po tak těžké zkušenosti nepřestali plnit sny. Moje maminka si přála, abych zpívala, a tak se snažím ze všech sil jít dál, a vlastně to dělám i pro ni,“ říká Nikita.

Monika Absolonová, Iva Kubelková, Denisa Nesvačilová a Nikita Machytková. Václav Kopta, Saša Rašilov, Denis Šafařík a Martin Carev. To je hvězdná sestava účinkujících letošní Tváře. Už podruhé bylo moderování svěřeno dvojici Ondřej Sokol a Aleš Háma. Jako herečtí kouči se tentokrát představí sourozenecké duo Adéla a Dalibor Gondíkovi a bavit televizní diváky bude jistě i porota v obměněném složení. Ke zkušeným Jakubu Kohákovi a Evě Burešové se nově přidají herečka a režisérka Petra Nesvačilová a známý slovenský bavič Dano Dangl.