Bývalá moderátorka TV Prima Alžběta Trojanová přišla kvůli rakovině o kus prsu!
Zdroj: herminapress

Bývalá moderátorka TV Prima Alžběta Trojanová přišla kvůli rakovině o kus prsu!

Vytvořeno dne 13.04.2022

Je to již několik týdnů, co moderátorka a youtuberka Alžběta Trojanová oznámila, že trpí rakovinou prsu. Nyní podstoupila chirurgický zákrok. Vyhráno však ještě úplně nemá.

Jaký je nejdražší střih vlasů na světě? Chemoterapie! Heh. No jo, už je to tak… Mám rakovinu.

Těmito slovy překvapila moderátorka na začátku února své fanoušky! Nikdo tenkrát nečekal, že její krásné, dlouhé blond vlasy půjdou s touto smutnou zprávou dolů. Chemoterapie si vybrala svou daň. V srpnu 2021 si totiž nahmatala bulku v prsu a od listopadu pravidelně docházela na léčby.

“Věřte, že když se náhodou ukáže, že jste si vylosovali tuhle pos*anou kartu, budete rádi za každej den, co jste nepromeškali. V listopadu jsem začala s poměrně ostrou chemoterapií, co mě skoro vyřadila z provozu.”

Pokračovala statečně Alžběta ve své zpovědi na sociálních sítích. Bývala moderátorka herního pořadu na TV Prima Re-Play a následně New Game + se hojně věnovala i cosplayerství. (Převlékaní se za herní či filmové hrdiny.) S těmito aktivitami musela však rázem přestat. Její stav jí to prostě nedovoloval.

Trojanová se ale rozhodně nevzdává. Fanouškům aktivně s úsměvem popisuje, čím si v posledních dnech prochází. Od výměn paruk, diet, pobytu v nemocnici až po samotný chirurgický zákrok.

Prso mi nevzali a překvapivě vypadá furt pěkně, na to jaký kus z něj vzali. Fotky, ale nepošlu :-)

I když si pochvaluje péči ve Fakultní nemocnici na Karlově náměstí, nemohla se dočkat, až ji pustí domů.  Nyní jen čeká na výsledky biopsie a až se ňadro plně zotaví. Poslední část léčby ji pak případně ještě čeká - radioterapie.