Berenika Suchánková  - vyhazov ze seriálu ZOO. Rozloučila se rvačkou
Zdroj: herminapress

Berenika Suchánková - vyhazov ze seriálu ZOO. Rozloučila se rvačkou

Vytvořeno dne 22.02.2024

Herečka Berenika Suchánková se definitivně po odhalení krádeže léků loučí se seriálem ZOO a odchází. Její odchod však je velmi dramatický. Se svojí nástupkyní si pěkně vjedou do vlasů.

Podezření, které se nese zoo, se potvrdí a spadne klec. Petra (Berenika Suchánková) krade léky, kterými zachraňovala jiná nemocná zvířata, a to znamená jediné - vyhazov! Ještě než se osud Bereniky Suchánkové v seriálu ZOO ukončí, stihne odtočit několik dramatických scén. Se svou nástupkyní Tamarou (Eliška Brumovská) si pěkně pocuchají kostýmy.

„Pošťuchování s Eliškou bylo zvláštní v tom, že to byl jeden z prvních natáčecích dní pro ni a pro nás obě společně. Měly jsme obě dvě dublerky, ale nakonec si myslím, že jsme to spolu zahrály dostatečně přesvědčivě. Pro mne to bylo trochu nekomfortní, protože jak se Petra Váchová v takových situacích chovala, se mně ani zdaleka nepodobá,“ vzpomíná na natáčení Berenika Suchánková, která seriál ZOO opouští.

„První den v ZOO už si vlastně po tolika letech nepamatuji, ale vím, že jsme točili ve Dvoře Králové a já měla pouze jeden obraz a jednu repliku: ,Dobrý den.‘ Můj poslední natáčecí den byl taktéž ve Dvoře, takže jsem si to hezky uzavřela tím, kde jsem začala,“ vzpomíná Suchánková, která si na place nejvíc rozuměla s Pavlou Tomicovou coby Anežkou Krásnou. „Natáčení s Pavlou bylo vždycky příjemné, byla mi tou největší oporou a podporou, oběma nám během natáčení scén, kdy na mě křičí, bylo nepříjemně, protože se máme opravdu moc rády. Vždycky po obraze mě Pavla objala a dala pusu na čelo. To bylo dojemné. Navíc, když jsme věděly, že odcházím. Nějaká jedna nejhezčí vzpomínka mě nenapadá, ale obecně to, že jsem získala Pavlu Tomicovou, bude pro mne vždy moc milá vzpomínka. Jsem vděčná, že jsme se díky ZOO poznaly a velice sblížily,“ uzavírá svou cestu v ZOO Suchánková.