Ondřej Novotný prozradil částku, za kterou ho chtěli do zpráv! “Za to neumím ani vstát z postele!
Zdroj: herminapress

Ondřej Novotný prozradil částku, za kterou ho chtěli do zpráv! “Za to neumím ani vstát z postele!

Vytvořeno dne 19.02.2024

Moderátor Ondřej Novotný je známý tím, že se nebojí mluvit dost přímočaře. Nedávno se ho ve svém podcastu zeptal zápasník Vilém Willy Cao, čeho si cení v moderátorském světě více - peněz nebo uznání? Tato otázka stačila k tomu, aby se Ondřej rozpovídal…

Nebývá to zvykem, aby se veřejně známá osobnost vyjadřovala tak přímočaře k tomu, co zrovna dělá. Moderátor a promotér MMA organizace Oktagon Ondřej Novotný k nim ale rozhodně patří. V posledním podcastu zápasníka Viléma Willyho Caa padla otázka, čeho si moderátorsky cení více. Zda peněz nebo uznání. Protože podle Caa je Survivor prestižní pořad k moderaci! “No, určitě ho nedělám pro peníze, to by se všichni divili! Pro mě je to čistá ztráta!” Vystřelil hned Novotný! “Samozřejmě je pro mě zisk být půl roku jako na televizi a vlastně Nova ti to takhle postaví,” komentoval dále praktiky stanice.

A hned se rozpovídal dále. Kdysi ho také chtěla jedna z televizních stanic jako moderátora hlavního zpravodajství. Tam úspěšně prošel výběrovým řízením a všichni byli podle jeho slov nadšeni. Když si řekl milión korun měsíčně přišla pro něj studená sprcha. “10 000 korun za hlavní zprávy za jeden den? Tak za to neumím ani vstát z postele,” odmítl promotér nabídku. Je také třeba dodat, že se vše událo již v roce 2018 a  informaci o částkách nikdo nepotvrdil.

 

 

 

Default User Image
Tataboys, 19.02.2024 07:47
Tady jde vidět, typicky český člověk ..rozumu moc nepobral,..asi si neuvědomuje, že to,co mu nabízeli za jed n ve zprávách,je pro někoho téměř měsíční plat..ale kdo chce moc, nemá nic...
Default User Image
Hh, 19.02.2024 08:37
Nemyslím že Novotný by nic neměl. To je taky typicky český, neznat svoji hodnotu.
Default User Image
kiki, 19.02.2024 07:53
Tak to by mne zajímalo,za kolik "ráno slejzá z postele" Bárbí Perkausová...:-D že se tam tak drží..
Default User Image
Kulihrach, 19.02.2024 08:28
Konečně někdo, kdo zná svoji hodnotu a nebojí si říct o větší peníze! Tuhle mentalitu bychom potřebovali všichni, abychom konečně dostávali větší mzdy! Novotný teď určitě bere více, než kdyby se spokojil s tím, co mu nabídli. Super!
Default User Image
Mirec, 19.02.2024 09:17
Kecá kraviny. Přitom má holej zadek. Nezmůže se ani na pořádnej auťák a bydlí na dluh.