Hříšná Morávková svádí nevěrného manžela. Výstřih, vysoké podpatky, nožka v punčochách
Zdroj: herminapress

Hříšná Morávková svádí nevěrného manžela. Výstřih, vysoké podpatky, nožka v punčochách

Vytvořeno dne 16.02.2024

Jako manželský pár se opět představí Dana Morávková a Jan Čenský. Je vidět, že jim vztah velmi svědčí, protože v roli manželů se objeví už poněkolikáté. Jsou na sebe už zvyklí také ze seriálu Ordinace růžové zahradě. 

Po úspěšné hře Mlčeti zlato odpremiérovalo Divadlo Lucie Bílé francouzskou komedii Jen pravdu, drahý. Po manželském páru Morávková, Čenský v ní excelují další manželé Josef Carda a Štěpánka Křesťanová. A dějí se věci...

"Mám opravdu radost, že do našeho repertoáru přibude další skvělá komedie, navíc s Danou Morávkovou a Janem Čenským. Oba v mém divadle již účinkují v inscenaci Mlčeti zlato a dobře vím, že diváci jsou po každém představení nadšení. Jsem si jistá, že u hry Jen pravdu, drahý tomu nebude jinak," zve diváky do svého divadla majitelka a principálka Lucie Bílá.

Komedie Jen pravdu, drahý vypráví brilantně rozehraný příběh čtveřice Pařížanů a jejich (ne)bezpečných vztahů. Michel (Jan Čenský) musí lhát, protože jinak nedokáže ustát situaci, v níž už půl roku podvádí manželku s Alicí (Štěpánka Křesťanová), ženou svého nejlepšího přítele Paula (Josef Carda). Naštěstí mají dokonalý systém, takže na jejich poměr nikdo nemůže přijít a nikomu nepůsobí žádnou bolest. Jednou ale zavedený systém poruší a Michelova žena Laurence (Dana Morávková) jako by začínala něco tušit. V tu chvíli naberou události nečekaný spád.