Parta influencerů, tři měsíce a jedna vila! V hlavních rolích Adam Kajumi, Datel a další
Zdroj: TV Prima

Parta influencerů, tři měsíce a jedna vila! V hlavních rolích Adam Kajumi, Datel a další

Vytvořeno dne 18.04.2021

Reality show Like House je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Skupina influencerů bude trávit společný čas v jedné vile za přítomnosti kamer, a diváci tak budou mít možnost dívat se pod ruce tvůrcům obsahu a zábavy, které sledují na sociálních sítích stovky tisíc lidí.

Každá epizoda nové reality show bude postavena na třech základních pilířích. „Zaprvé bude štáb natáčet každodenní život influencerů. Zadruhé uvidíme, jak se vypořádají s úkoly a výzvami, které odkryjí jejich pravý charakter, a zatřetí budeme sledovat jejich boj o diváckou přízeň a výhru ve výši půl milionu korun,“ vysvětluje kreativní producent Pavel Nosek.

A kteří influenceři se do vily na začátku dubna nastěhují? Tomáš Běhounek (Tomi, @imtomi_), Lada Horová (Láďa, @laaduska_official), Adam Kajumi (Adam, @adamkajumi), Marie Rosecká (Maru, @maru_rosecka), Barbora Stříteská (Barča, @barbarastriteska), Jan Svěcený (Honza, jenisek_) a Marek Valášek (Marek, @datel_marek).

Divácké hlasování bude probíhat prostřednictvím speciální mobilní aplikace. Divák bude mít během vysílaní každé epizody k dispozici dva lajky a jeden dislajk, kterými ohodnotí aktuální chování jednotlivých influencerů. Na konci celé reality show se lajky-hlasy sečtou a ten soutěžící, který jich bude mít nejvíc, se stane vítězem a obdrží výhru ve výši půl milionu korun. V aplikaci diváci najdou také další obsah související s děním ve vile.

Influenceři se společně nastěhují do vily nedaleko Berouna ve Středočeském kraji. K dispozici budou mít tři ložnice, dvě koupelny, terasu, posilovnu, saunu, bazén i vířivku.