Party Playboye se skoro nahou Nesvačilovou, těhotnou Myslivcovou a hvězdou filmů pro dospělé
Zdroj: herminapress

Party Playboye se skoro nahou Nesvačilovou, těhotnou Myslivcovou a hvězdou filmů pro dospělé

Vytvořeno dne 05.06.2023

„Sexbomba z Tábora“, tak nazval magazín pro pány Playboy herečku Denisu Nesvačilovou, která se objevila na titulní stránce. Trochu sarkasticky se dá poznamenat, že je opravdu dobře, že se herečka nenarodila příkladně v Řitce, Čuníně nebo v Držkově. (Humor). Titulek „Sexbomba odtamtud“ by byl opravdu na cenu o nejlepší titulek roku. Ale pryč od toho, nebo nikdo neví, kam bychom se v souvislosti s místem narození Denisy Nesvačilové dostali.

Kromě Denisy Nesvačilové se večírek hemžil tu více, tu méně, oblečenými dívkami. V centru pozornosti byla těhotná Dominika Myslivcová, kde její výstřih jen tak tak zakryl bujná ňadra, a bylo jen opravdovým štěstím, že zůstala v některých momentech zábavy na svém místě. Dlužno však přiznat, že těhotenství Dominice mimořádně sluší. 

Další „celebritou“ byla již bývala hvězda filmů pro dospělé Lady Dee, nebo tanečnice Veronika Lálová. K vidění byla také bývalá milenka Karlose Vémoly Zdeňka Černá, alias Lulu. Finálním aktem celého večera bylo pokřtění nového čísla magazínu pro pány, kde na titulní straně figurovala Denisa Nesvačilová. Jak již bylo jednou výše připomenuto.