Po návratu z porodnice čekali na Patricii Pagáčovou doma dva bodyguardi
Zdroj: herminapress

Po návratu z porodnice čekali na Patricii Pagáčovou doma dva bodyguardi

Vytvořeno dne 27.05.2021

Zmínění bodyguardi však nečekali jen na Patricii Pagáčovou, ale také na nový přírůstek do rodiny, dcerušku Bibianu. Ta se narodila 23 května a s gratulacemi se na sociálních sítích roztrhl pověstný pytel.

Zdroj: Patricie Pagáčová

„Bibi a její osobní strážci. Trochu jsem se bála, jestli ji nebudou schválně ignorovat, ale vůbec! Evidentně se oběma dost líbí a budou já hlídat pomalu líp, než monitor dechu. Home sweet home,“ popsala Patricie, jak proběhlo seznámení dcery Bibiany s dvěma rodinnými hafany.

Sluší se dodat, že fenka se jmenuje Jackie a pes (hladkosrstý) Čolek.

 

 

 

Default User Image
Anča, 30.05.2021 09:58
To je neuvěřitelný, pes do postele nepatří, fuj a k miminu navíc. To je kráva
Default User Image
Zdeňka, 31.01.2022 12:31
Kráva jste vy, kdo nemá rád zvířata nemá rád ani lidi. Pejsek je to nejlepší zvířátko a když do postele, tak je to věc chovatele. Mimika pejsky milují.
Default User Image
Iren, 30.05.2021 12:17
... a proč ne? Jestli s tím někdo nesouhlasí, tak ať se vyjadřuje aspoň slušně. Vyjadřování s e k něčemu, o vás mnohé vypovídá.........
Default User Image
L.H., 02.06.2021 23:42
já s tím problém nemám, je to každého věc , a když se mi to nelíbí tak se k danému tématu nevyjadřuju ,kdo kritizuje tak možná dělá věci co by jiní také neskousli , nejsme jako lidé tolerantní (nemyslím násilí a td)
Default User Image
Eva , 03.02.2022 18:44
Když se mi něco nelíbí tak to řeknu nebo napíšu ovšem také záleží na tom jakou formou se případná kritika napíše.Pokud hýří vulgarismy,je jasné, že nejde o kritiku,ale spíše o to aby si dotyčný krit ik vylil svoji frustraci a vztek a to už pravda,není kritika ale hrubé urážení.Bohuzel většina z nás už ztratila ten Glanc a rytířství.Je to škoda.....
Default User Image
Marie, 29.01.2024 21:23
Pes do postele nepatří,,ale je to věc majitele.Ja mít miminko ,tak se teda docela bojím,to by pejsek musel být venku.M
Default User Image
Vrahoun, 30.01.2024 10:00
To je, panečku, emocí! Psi, všeobecně, na stůl a do postele nesmí. Je to taková mez, kterou se různí upovídaní a zkyslým sebevědomím hýřící individua, snaží všelikým způsobem podlézt, přelézt, přeskočit v krásném domnění, že pravda jest relativní . Jak jim velí jejich navoněné ego.