Ondřej Sokol by se ženil, ale nemůže. Na co čeká?
Zdroj: TV Prima

Ondřej Sokol by se ženil, ale nemůže. Na co čeká?

Vytvořeno dne 25.05.2021

Herec, moderátor a režisér Ondřej Sokol by si svoji přítelkyni Nikolu, se kterou se zasnoubil před dvěma lety v Londýně, chtěl vzít za oceánem. Má to ale háček!

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Ve Vegas je takový drive-in na oddávání. Je to vedle Little White Wedding Chapel, kde se bral Ross s Rachel. Je tam půjčovna kostýmů, půjčíš si kostým, sedneš si do kabria, chlápkovi zaplatíš, jenom se vykloní z okýnka, dáš mu doklady. Ani nevystoupíš z auta a jsi oddaný. To se mi líbilo, dohodli jsme se, že to uděláme takhle, ale zavřeli celý svět. Zatím čekáme. Svatba je odložena do otevření hranic. Tak, jestli nám to vydrží," prozradil Honzovi Dědkovi moderátor Ondřej Sokol, který se v covidu podle svých slov začal věnovat prokrastinaci a vaření.

.„Začal jsem v covidu vařit. Mám trochu Aspergera, neuvařím nic, co není přesně podle receptu. Když se Niky nepodívá a dá tam něco od oka, musí se to celý udělat znovu, protože to není správně. Docela teď jíme doma. Já hlavně prokrastinuju, to je moje hlavní činnost. Na to mám nadání. Kdyby v tom byly Wimbledony, myslím si, že bych vyhrával,“ tvrdí Ondřej Sokol v 7 pádech Honzy Dědka. Celý rozhovor sledujte dnes ve 21.35 na Primě.