Polonahý Štěpán Kozub vtipkuje o sexu se zvířaty. První ukázka z nekorektního Silvestra
Zdroj: TV Prima

Polonahý Štěpán Kozub vtipkuje o sexu se zvířaty. První ukázka z nekorektního Silvestra

Vytvořeno dne 28.12.2021

Tak, jak je pánbůh stvořil, se na v silvestrovském programu televize Prima objeví ostravští Tři tygři. V nekorektní show 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka potvrdí, že jejich humor nezná hranice korektnosti.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Rozhovory s Honzou Dědkem, během kterých si všichni čtyři Tři tygři (Štěpán Kozub, Albert Čuba, Robin Ferro a Vladimír Polák) nebudou brát servítky, doplní i jejich improvizační scénky. Kvůli scénce o stvoření světa dokonce Štěpán Kozub a Robin Ferro coby Adam a Eva odhodí svršky a to nejdůležitější skryjí pouze parukami. Pod palbou jejich slov a vtipů, ve kterých se nebojí probrat incest, feminismus, téma LGBT ani sex se zvířaty, si toho ale možná nikdo nevšimne.

 „Děláme tygří nekorektní, tvrdou a hodně přímou až nepražskou show. Chceme udělat zábavný večer, který tady pár let už nebyl. Snažíme se to přizpůsobit modernímu divákovi a udělat divadlo tak, aby i mladí někdy přišli do divadla. Já vypadám starší, ale je mi 25, narodil jsem se v devadesátkách, nezažil jsem, jak se stálo na banány nebo jak si pouštěli videokazety. To vůbec nechápu. Já jsem se narodil do generace USBéček a flashek,“ sdělil herec Štěpán Kozub během natáčení 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka. Co nakonec Tři tygři před kamerami předvedou, nevěděl dopředu ani moderátor Honza Dědek. Jejich scénky jsou totiž improvizované.  „Pokoušeli jsme si říct si nějakou osnovu, ale ta se rozpadne ve chvíli, kdy kdokoliv z nich přijde na jeviště. Zdá se, že natáčíme silvestrovskou show, jakou svět showbyznysu zatím neviděl. Bude to hodně tygří, hodně vášnivé, hodně divoké. Sám nevím, co od toho čekat, bojím se všeho,“ přiznal během natáčení Honza Dědek