To nejlepší, co v roce 2021 projelo Autosalonem…
Zdroj: Prima Cool

To nejlepší, co v roce 2021 projelo Autosalonem…

Vytvořeno dne 27.12.2021

Baví vás svět rychlých motorů, ekonomických motorů, ale hlavně – krásného designu? Pak jste tu správně. Autosalon tohle všechno nabízí. Už ve středu. A zde je malá ochutnávka toho nejlepšího, co byste měli během zimních měsíců o mobilitě vědět.

Video soubor

Zdroj: Prima Cool

Letos Autosalon jezdil v mnoha ultimativních vozidlech, ale i v těch, co svou výbavou předčí nejeden luxusní apartmán. S výkonem od 1,5 do 700 koní. Auta, co jezdí za litr na sto. Nebo speciální vozidla, která přežijí i konec světa. Motorky, tříkolky, čtyřkolky, traktory, tahače, nakladače. Testováním prošlo téměř 200 novinkových modelů různých kategorií! Které byly ale ty nejzajímavější? Necháme proto každého experta zvolit si to své vozidlo roku 2021!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!