Populární Like House je zpět! Co se pod rouškou noci bude dít ve vile?
Zdroj: TV Prima

Populární Like House je zpět! Co se pod rouškou noci bude dít ve vile?

Vytvořeno dne 23.10.2021

Už v pondělí 25. října odstartuje na novém kanálu Prima Show očekáváná druhá série populárního pořadu Like House 2. V něm se představí nová parta influencerů v čele s modelkou a moderátorkou Agátou Hanychovou.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Produkce pořadu v uplynulých hodinách dokončila oficiální znělku pro druhou řadu pořadu. V ní se představí všech osm influencerů - Agáta Hanychová (@agata_hanychova), Tereza Koubková (@holkazletne), Tadeáš Kuběnka (@tadeaskubenka), Samuel Samake (@samuel_samake), Kristal Shine (@_kristal_shine), Jakub Smrek (@freescoot), Sebastian Šikl (@vyslovujesetomem) a Ela Yababy (@ela_yababy).

Každodenní život influencerů ve vile bude i tentokrát plný výzev a úkolů, které soutěžící dostanou za hranu své komfortní zóny a v nepříjemných a náročných situacích odhalí svůj pravý charakter. „Ve druhé řadě chceme ještě více posílit prvek soutěžení a ukázat influencery ze všech úhlů pohledu. Nově například budeme zadávat i týdenní výzvy, které budou časově náročnější a složitější. Poslouží nám k tomu i delší, čtyřicetiminutová stopáž pořadu,“ doplňuje Pavel Nosek. Dění ve vile zpestří i celá řada hostů z řad zpěváků, herců, sportovců, influencerů a dalších veřejně známých osobností.

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem Like House 2 Night Show. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima SHOW každý všední den ve 22.00.