Poslední rozloučení s Libuškou Šafránkovou: Na mši přišli Havlová, Balzerová, Töpfer a další
Zdroj: herminapress

Poslední rozloučení s Libuškou Šafránkovou: Na mši přišli Havlová, Balzerová, Töpfer a další

Vytvořeno dne 25.06.2021

Další smuteční hosté se scházejí do kostela sv. Anežky v Praze na Spořilově, kde probíhá poslední rozloučení s herečkou Libuší Šafránkovou. Mše začne v 16 hodin.

Z médií bude na místě jen štáb České televize, který bude obřad přenášet. Lidé ho budou moci sledovat na velkoplošných obrazovkách, které budou umístěny na prostranství před kostelem a vysílat je bude také stanice ČT24.

Během soboty od 14:00 do 18:00 bude v kostele zřízeno pietní místo pro ty, kteří by se ještě chtěli s Libuší Šafránkovou v tichosti rozloučit.

Dva dny po svých 68. narozeninách, 9. června 2021, zemřela milovaná herečka Libuška Šafránková. Představitelka Popelky z legendárního filmu Tři oříšky pro Popelky se potýkala se zdravotními problémy, z toho důvodu se také před několika lety stáhla do ústraní a na veřejnosti se objevovala velmi sporadicky.

Lidé na ní však nezapomněli a vždy pro ně zůstala milovanou Popelkou. Libuše Šafránková ale hrála v dalších filmech, na které se nezapomíná: Třetí princ, Princ a Večernice, Svatební cesta do Jiljí, Vrchní, prchni, Jak utopit doktora Mráčka a další

 

 

 

Default User Image
Konfrštovi , 25.06.2021 22:42
Je nám to moc líto, odpočívejte v pokoji. Nikdy nezapomene, odešla velká herečka krásných rolí. Sbohem Barunko
Default User Image
Lukáš, 25.06.2021 22:58
Očividně byla mnohým smutečním hostům šumafuk.
Asi ale cvakaly spoustě foťáků, nebo se aspoň podavaly chlebíčky. Couž
Default User Image
Josef , 26.06.2021 07:45
Upřímnou soustrast manželovi a celé rodině... Je mi smutno z toho když vidím, jak se mnozí přišli jen ukázat a zviditelnit na pohřeb paní Libušky. Novináře a média nebudu ani raději zmiňovat, jsou to hyeny, nic jiného...
Default User Image
David ŽABENSKÝ, 26.06.2021 08:39
pane Josef,ty novinarske hyeny jsou tam i kvuli vam,jak jimak byste se dostal k fotkam a clankum o pohrbu pani Libušky ŠAFRÁNKOVÉ ,nebyt jich tak byste moralku musel sirit na pavlaci.
Jak se pozna clovek ktery se jde na pohreb zviditelnit,ze si vezme zelene kalhoty a cervene sako nebo malo place ?
Default User Image
Lenka, 26.06.2021 14:06
Je vidět, jak kultura u nás upadá, někteří hosté se ani neumí na danou příležitost obléci. Vetchý se zase předvedl s tím svým protitotalitním proslovem. Bohužel většina herců jen ukazuje, že jsou to jen komedianti a to dostlova.