Poznáte zpěváka, který odhodil plavky a nechal se zvěčnit jak ho příroda stvořila?
Zdroj: Se svolením Vojtěch Drahokoupil

Poznáte zpěváka, který odhodil plavky a nechal se zvěčnit jak ho příroda stvořila?

Vytvořeno dne 17.08.2021

Pokud jste na první dobrou nepoznali, prozradíme, že se zpěvák může pochlubit dokonalou postavou, koncertuje, hraje v muzikálech, byl účastníkem show Tvoje tvář má známý hlas, nedávno si nechal aplikovat dredy a zdobí ho nové tetování.

Tuto fotku poslal do světa Vojta Drahokoupil (25). „Miluju svobodu,“ sdělil jednou větou k fotce Vojta D. „Poslední dobou toho bylo pracovně hodně, za což jsem samozřejmě moc rád,“ přidal s tím, že si víkendový výlet mimo Prahu maximálně užil. „Víkend jsem strávil na Šumavě, odpočinul jsem si, byl jsem tu s mým kamarádem Míšou Holánem, on tady natáčí Policii Modravu. Tohle je můj styl relaxu,“ dozvěděli jsme se dále. Zpěvák v posledních měsících intenzivně pracoval a je moc rád, že i na podzim se mu plní diář prací.

„Poslali jsme do světa dokument „Všechno nebo nic“ a 9. 9. pokřtíme nový singl, tak na to se neskutečně těším,“ dodal závěrem zpěvák. V Divadle Broadway má před sebou nejen 4. 9. koncert s kapelou, ale také zářijovou premiéru hitmuzikálu Láska nebeská.