Proč Marek Taclík tvrdí, že bejt chlap bolí? Odpověď najdete na videu
Zdroj: CinemArt

Proč Marek Taclík tvrdí, že bejt chlap bolí? Odpověď najdete na videu

Vytvořeno dne 19.04.2022

Komedie Po čem muži touží 2 je volným pokračováním divácky nejúspěšnějšího českého snímku roku 2018. Do kin film režiséra Rudolfa Havlíka vstoupí 21.4.

Video soubor

Zdroj: Cinemart

Psycholožka Irena (Anna Polívková) zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap! Ráno se probere v těle muže (Jiřího Langmajera) a dostane šanci zjistit, jací chlapi vlastně doopravdy jsou. Jejím průvodcem chlapským světem je soused Radim (Marek Taclík).

Mužský svět je ve filmu spojen také s amatérským fotbalovým týmem, který Marek Taclík coby Radim trénuje. Irena v mužském těle se v tréninku s míčem poněkud nepotkává, ale nakonec má možnost naskočit do klíčového zápasu.

„Když jsme točili fotbalový zápas, měli jsme to vymyšlené, aby nějak dopadl a vlastně vše bylo předpřipravené. Problém byl v tom, že Mára Taclík dal tolik gólů, že jsme nakonec museli výsledek zápasu změnit tak, abychom tam všechny ty záběry mohli dát, protože ty situace byly strašně vtipné, měly báječný timing, v tom filmu jim to neuvěřitelně sekne a sluší,“ říká Rudolf Havlík.

Do klíčového fotbalového zápasu, který sehraje mužstvo FK Zlíchov 1914 s týmem FK Senohraby naskočil v rámci natáčení i známý fotbalový internacionál Vladimír Šmicer.