Sexy zrzka Pauhofová pár dní před porodem: Strach o miminko!
Zdroj: herminapress

Sexy zrzka Pauhofová pár dní před porodem: Strach o miminko!

Vytvořeno dne 01.09.2022

Jen posledních pár dní zbývá slovenské herečce Táně Pauhofové (39), než přivede na svět svého prvního potomka. Cítí se jak na horské dráze, ale teď ji nejvíc sužují obavy o zdraví miminka.

Herečka právě prožívá devátý měsíc těhotenství. Teď už jen čeká, až se drobeček, kterého si nosí pod srdcem, rozhodne vykouknout na svět. „Chvílemi mi to dává velmi zabrat. Jsou lepší dny i horší. Ale pokud nejsem v nemocnici, tak je to super. Vzhledem k tomu, že se opravdu moc těším, tak si rozhodně nebudu stěžovat,“ svěřila se iDnes.cz Pauhofová.

Jako každou maminku ji ale tu a tam přepadnou obavy. „Já se spíš soustřeďuji, věřím a modlím, aby bylo miminko zdravé. To je pro mě alfa a omega všeho,“ přiznala nastávající maminka.

Své první dítě čeká s o 10 let mladším manželem, slovenským hudebníkem a producentem Jonatánem Pastirčákem. Pohlaví miminka partneři znají, stejně tak jako už mají vybrané jméno, jen si to nechávají pro sebe a své blízké. Veřejnosti to pak oznámí až po narození vytouženého dítka.