Soud Kuchařová – Brzobohatý bude na pokračování. Zatím to vypadá, že má modelka máslo na hlavě
Zdroj: herminapress

Soud Kuchařová – Brzobohatý bude na pokračování. Zatím to vypadá, že má modelka máslo na hlavě

Vytvořeno dne 06.06.2024

U Obvodního soudu pro Prahu 2 se měli ve středu, 5. června 2024, setkat exmanželé Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý, aby se z laického hlediska řečeno ukázalo, kdo první nechal zveřejnit informace s takzvané církevní žaloby. Ta měla být ryze soukromého charakteru. Veřejnost o ní tedy vůbec neměla vědět.

K soudu se dostavila jen žalující strana, tedy Ondřej Brzobohatý se svým právníkem Robertem Vladykou. Stranu žalovanou, tedy Taťánu Kuchařovou zastupovala pouze právnička. Kuchařová se k soudu nedostavila.

Svědkem žaloby pak byl novinář Luboš Procházka, který v době zveřejnění církevní žaloby modelku zastupoval v oblasti PR. Ten u soudu vypověděl, že pokyny k zveřejnění dostával zprávami z čísla Kuchařové. Dále se měl scházet s právníky Kuchařové, aby se domluvili, jak modelku ochránit před faktem, že obsah církevní žaloby poskytla (mediím) ona.

„Všechno bylo řečeno u soudu. Popsal jsem, jaké informace jsem měl od paní Kuchařové, a jak jsem s nimi v Blesku pracoval dál. Po celou dobu jsem ji chránil, ale poté, co jsem byl informován, že celou záležitost chce hodit na mne, se musím bránit. Je mi to líto, ale chráním sebe a deník Blesk,“ vyjádřil se novinář a spisovatel Luboš Procházka exkluzivně pro Aplausin.cz

Soudní jednání nebylo ukončeno a bude pokračovat výslechem dalšího svědka či svědků. Podle slov žalobce Ondřeje Brzobohatého šokovaly informace, o kterých netušil, že vůbec existují. „Jsem ještě plný emocí, a nechci se k tomu moc vyjadřovat,“ řekl Super.cz po jednání soudu hudebník.

Zdroj: Autorský článek, Super.cz, Luboš Procházka