Technický pokrok nezastavíš. Bebarová, Maršálek a Besky pokřtili zvláštní typ kuchařky
Zdroj: herminapress

Technický pokrok nezastavíš. Bebarová, Maršálek a Besky pokřtili zvláštní typ kuchařky

Vytvořeno dne 23.06.2022

Tereza Bebarová, Josef Maršálek, Besky a Iva Trhoňová pokřtili neobvyklou kuchařku. Ujedná se o tištěné video kuchařky, kde u každého receptu najdete navíc originální QR kód, přes který se dostanete na webovou podobu receptu a video i recenze uživatelů.

Kmotry knihy byli cukrář a porotce pořadu Peče celá země Josef Maršálek, herečka a moderátorka Tereza Bebarová a vítězka MasterChef Česko Veronika Danišová alias Besky.

 „Myslím si, že tenhle počin, že vznikly knížky na základě receptů lidí z celé České republiky, je moc hezký, protože se ukazuje, že co Čech, to kuchař,“ řekla na křtu kuchařek herečka a moderátorka Tereza Bebarová.

 „Já bych chtěl, aby se tahle kniha prodávala. Oceňuju ten QR kód, to je výborný nápad. Je to krásná práce,“ zhodnotil cukrář a porotce Josef Maršálek a dodal, že věří, že se náklad 7500 kusů prodá do týdne.

 Veronika alias Besky se během křtu dokonce přiznala, že na webu Toprecepty často hledala inspiraci při své cestě soutěží MasterChef Česko.

„Těch nej nej receptů je na webu Toprecepty hodně, určitě tisíce, máme i několik set excelentních receptů, ale přirozeně se tam nevešly všechny. Vybírali jsme proto pocitově ty nejlepší z nejlepších, ale stejně se tam i tak na mnohé nedostalo,“ vypočítává přednosti všech kuchařek Iva Trhoňová, která se na nich také podílela a přispěla i svými vlastními recepty.