Těžký život režisérky! Spala mezi hady, ušla 640 km a teď jí producent prodává!
Zdroj: Eva Toulová

Těžký život režisérky! Spala mezi hady, ušla 640 km a teď jí producent prodává!

Vytvořeno dne 15.04.2021

Shánění peněz na filmový projekt není jistě nic snadného. Své o tom ví producent filmu Camino na kolečkách Petr Hirsch, který, aby získal prostředky na Černobylské pokračovaní, se nezdráhal zaprodat režisérku Evu Toulovou. Ve sbírkové kampani je tak možné si s režisérkou koupit rande.

„Kdo by nechtěl povečeřet s režisérkou Evou Toulovou? Tuhle příležitost si nechat ujít, je jako nekoupit si označený výherní los. Dobré jídlo a Eva jen a jen pro vás.“ takovými slovy láká producent na odměnu v crowfundingové kampani nového filmu Černobyl na kolečkách, který se má natáčet v černobylském areálu.

„Na natáčení s Peťou už mě nepřekvapí vůbec nic. Na prvním filmovém projektu jsem musela jít pěšky 640 km, spali jsme pod širákem u rozvalin, kde se předtím vyhřívaly zmije a na konci cesty jsem skončila s kamením v uších u španělského ušního lékaře,“ shrnula režisérka Eva Toulová dosavadní spolupráci s producentem Hirschem. „V připravovaném snímku Černobyl na kolečkách budeme opět putovat. Tentokrát se vydáme s Honzou Duškem, který trpí roztroušenou sklerózou a je na invalidním vozíku, černobylským areálem,upřesnila režisérka. 

Expedice, kterou zaštítila Dana Drábová, se má uskutečnit na přelomu léta a podzimu letošního roku.