Výměna manželek: Lenost a nezájem o děti! Podaří se změnit náhradní manželku?
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Lenost a nezájem o děti! Podaří se změnit náhradní manželku?

Vytvořeno dne 14.04.2021

V dnešní Výměně manželek uvidíme, jak si poradí Míša se dvěma temperamentními dětmi a zda dokáže submisivnímu Pavlovi ukázat, že se dá žít i jinak, a jestli zvládne pohodlná Anna životní tempo své náhradní domácnosti a nároky prozatímního partnera.

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí v Praze Jevanech, Annou (33), Pavlem (35), Filipem (3,5) a Danou (20 měsíců). Partneři jsou spolu teprve pět let, ale jejich soužití není ideální. Vše dokonce došlo tak daleko, že chyběl jen kousek k rozchodu. Problémem je velká žárlivost.

Na druhé straně se poznáme s Míšou (29), Peterem (32), Markétou (10) a Honzou (3), kteří žijí v Českých Budějovicích. Oba dva se spolu znají tři roky. Ze začátku měli idylický vztah, ale nyní se začali celkem hodně hádat. Míša by chtěla, aby Petr začal více pomáhat v domácnosti, také by mu přála náhradní manželku, která nic moc neudělá.

Míše se její přání splní. Petr totiž bude s náhradní manželkou Annou bojovat už od samého začátku. Anna je velmi laxní a má problém i s usměrněním dětí. Petrovi už po několika dnech bouchnou nervy a oba dva se pohádají. Petrovi vadí, že celý chod domácnosti včetně hlídaní dětí je na něm, Anna několik hodin sedí u televize a nemá téměř o nic zájem. Podaří se Petrovi změnit její přístup?