Tohle je největší fanynka Milana Peroutky. Splnil jí velký sen
Zdroj: Divadlo Broadway

Tohle je největší fanynka Milana Peroutky. Splnil jí velký sen

Vytvořeno dne 04.06.2021

Milan Peroutka (31), který v hit muzikálu Láska nebeská účinkuje v roli Ondřeje Macháčka, ukázal, že má opravdu srdce na pravém místě a v rámci své premiéry v Divadle Broadway také splnil jedno velké přání své velké fanynky.

„Na Instagram mi napsala zdravotní sestřička Míša z Motola, z oddělení dětské neurochirurgie, kde mají děti po operacích nádoru mozku či jiných velkých operacích mozku a páteře. Prý tam mají holčičku Lauru, která má ruce popsané mým jménem, a jestli bych jí nechtěl přijít udělat radost. Nejdřív jsem nevěřil, ale sestřičky mi poslaly fotky a videa, a já tam prostě musel přijet. Zazpívali jsme si, oslavili narozeniny a od té doby jsme v pravidelném kontaktu. Vysloužil jsem si post budoucího manžela. No, a když teď hrajeme Lásku nebeskou pro zdravotníky, napadlo mě ji s maminkou pozvat taky," uvedl Milan Peroutka.

Laurinka se narodila s DMO s levostrannou hemiparézou a od čtyř let má epilepsii. Neustále rehabilituje a moc se snaží. "A hlavně je to skvělá peruťačka, a tak samozřejmě na mé premiéře nemohla chybět! Bylo to pro ni do poslední chvíle velké překvapení a povedlo se znamenitě. Už mi dnes chodí zprávy, jestli nemůže večer přijít zase. Je pro mě nádhernej pocit, že můžu někomu udělat takovou radost!” sdělil Milan Peroutka.

Laurinka s maminkou byly z představení Láska nebeská nadšené. „Bylo to moc hezký, líbilo se mi, jak tam zpívali ty písničky. Ještě se mi líbilo, jak tam Milan tancoval s tou paní, co měla ty duhový ponožky,“ popsala nám své dojmy Laura a maminka Jana dodala: „Mně se muzikál moc líbil, byl přímo famózní. Precizní práce všech herců, pana režiséra a všech kolem. Po dlouhé době konečně v divadle. Musím říct, že muzikál se velice povedl. Byl plný emocí (láska, smrt, smích), známých písní Waldemara Matušky. Po náročných měsících v práci velmi příjemný večer. Děkujeme, že jsme mohly být součástí.“

 

 

 

Default User Image
Jan, 06.06.2021 10:51
Kariéra postavená na dětech! Dospělí to snad nemohou poslouchat!???