V nemocnici slavila narozeniny Sandra Nováková. První kytku dostala od svého muže
Zdroj: TV Prima

V nemocnici slavila narozeniny Sandra Nováková. První kytku dostala od svého muže

Vytvořeno dne 16.04.2021

Záplava květin, dortíčky, které patří k jejím oblíbeným, nezbytné bublinky a vpád gratulantů přímo před kamery. Tak vypadala dnešní narozeninová oslava herečky Sandry Novákové v ateliéru seriálu Sestřičky.

Její partner a kolegové Jan Nedbal, Natalie Halouzková a Michaela Tomešová se jí tak snažili vynahradit už druhou neuskutečněnou narozeninovou oslavu. „Slavím ráda a je mi líto, že už druhý rok mám narozeniny v Covidu a žádná velká oslava nebude,“ přiznala Sandra Nováková.

Její narozeninový den začal už brzy ráno prvním překvapením. „První kytku jsem dostala hned po ránu od svého muže a jeden dárek jsem si pořídila sama. Boty. Mám úchylku na cokoliv spojené s módou, a protože můj muž je v tomhle ohledu trochu autista, musím si ji pořizovat sama,“ práskla seriálová doktorka Saša Růžičková a svěřila se se svým velkým narozeninovým přáním. 

Další květinu jí Vojtěch Moravec přinesl přímo před kamery, její oblíbené tulipány. Svoji ženu si bude hýčkat i večer doma. „Myslím, že bude večeře, o kterou se postará Vojta. Kdyby totiž bylo na mně, byl by možná rohlík se šunkou, ale Vojta vaří dobře a rád,“ říká dnešní oslavenkyně, která svůj věk moc neřeší. „Necítím se na svůj věk, tělo funguje, obličej drží. Žádné změny na sobě neplánuji. Nejsem ani člověk, který bilancuje. Nelituju ničeho, všechny kroky, za které bych se možná mohla zpětně stydět, nebo které mě vedly špatným směrem, mě dostaly tam, kde jsem teď. Všechno mělo smysl a důvod. Neměla bych teď vedle sebe úžasného muže a dítě, které se nám prostě povedlo. A nebyla bych takhle šťastná,“ prozradila v reportáži pořadu Showtime. 

V té také snoubenci prozradí, jak to vypadá s jejich plánovanou svatbou. „Termín svatby nemáme, naše zasnoubení proměníme ve sňatek, až se budeme moct s lidmi vídat a objímat bez omezení. Zatím to odkládáme z tohoto důvodu,“ prozradil režisér Vojtěch Moravec.