Vánoční koncert Leony Machálkové si můžete vychutnat již dnes večer
Zdroj: Archiv Leona Machálková

Vánoční koncert Leony Machálkové si můžete vychutnat již dnes večer

Vytvořeno dne 17.12.2020

Zpěvačka Leona Machálková se rozhodla týden před Štědrým dnem potěšit své fanoušky. A protože veřejné vystupování je stále zakázané, vánoční koncert se uskuteční prostřednictvím livestreamu – 17.12. od 18:30.

„Moc se těším na vánoční koncert s kapelou, který se uskuteční již dnes vpodvečer, nazvala jsem ho Vánoce s Leonou. Jsem ráda, že mohu být s fanoušky v tomto adventním čase alespoň prostřednictvím livestreamu,“ sdělila nám půvabná Leona.

„Po delším čase je tady příležitost zahrát vám s kapelou, abychom si společně navodili sváteční atmosféru, radostnou a klidnou pohodu Vánoc, na které se všichni moc těšíme. V našem programu zazní spousta krásných vánočních písní, které čerpají z české tradice i světového fondu noblesních vánočních skvostů a samozřejmě také hitové písně, které si se mnou zazpíváte z pohodlí svého domova,“ zve své fanoušky osobně zpěvačka.

„Vlastně poprvé v životě si užívám před Vánocemi takové volno, většinou mé prosincové koncertování končí den před Štědrým dnem,“ dodala závěrem zpěvačka. Vstupenky na koncert „Vánoce s Leonou“ jsou v prodeji v síti Ticketportal.