Výměna manželek: Náhradní manželka ve stresu! Dítě nejí a otec zakazuje náhradní výživu
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Náhradní manželka ve stresu! Dítě nejí a otec zakazuje náhradní výživu

Vytvořeno dne 08.03.2022

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme, jak si zdravotní sestřička Saša poradí s malým miminkem a přísným tatínkem k tomu, a jestli se dokáže submisivní Bára prosadit v rodině profesionálního vojáka.

V nové epizodě se setkáme s rodinou, která žije ve vesničce Vícenice, a to Sašou (31), Liborem (35), Viktorkou (7) a Valerií (4). Rodina se do Výměny manželek přihlásila po vzájemné dohodě. Hlavně je zajímá to, jak se žije jinde. Malá Viktorka před rokem a půl onemocněla cukrovkou, což byl pro partnery milník, který je na určitou dobu odcizil. Nyní vše překonali a žijí spokojený život.

Na druhé straně se poznáme s Bárou (21), Jakubem (25), Verunkou (4) a Kubou (17 měsíců), kteří žijí v Žandově. Do Výměny manželek přihlásila rodinu Bára a chce slyšet názor náhradní manželky na jejich život. Bára má totiž pocit, že Jakub je občas přísný, a nelíbí se jí jeho slovník, navíc je údajně hodně žárlivý.

V tomto díle Výměny manželek čeká velká zátěž zejména na Sašu. Ta bude mít velký problém s malým Kubíkem, jeho maminka ho totiž těsně před natáčením Výměny přestala kojit. Malý Kubík tak nespí, nechce jíst a jeho otec Saše zakazuje dávat mu náhradní výživu. Saša je tak velmi vyčerpaná a bojí se, aby Kuba netrpěl hlady.

 

 

 

Default User Image
Belmondo , 09.03.2022 05:09
Nevím vy jeste u nich byla těch 10 dní že můžete napsat že Kuba trpěl hlady ? Mě docela fascinuje jak ty novináři píšou pohádky jak kdyby to prožili s těmi rodinami už mi to přijde až trapné nebo vědí o tom kulové a budou soudit je hezké že to producenti z Novy takto sestříhali dalo jim to 2 roky práce a stejně se jim to moc nepovedlo
Default User Image
Rennie, 09.03.2022 11:50
Tak v 17 měsících nejspíš necucal jen mlíko. Takže hlady opravdu trpět nemusí. Jde spíš o ten návyk mezi matkou a dítětem, ze kterého se zatím nevymanil a daná situace tomu též nepomohla.