Z blondýnky růžovka! Podívejte se, jak dopadl vlasový experiment herečky Báry Mottlové
Zdroj: Hair studio Honza Kořínek

Z blondýnky růžovka! Podívejte se, jak dopadl vlasový experiment herečky Báry Mottlové

Vytvořeno dne 08.01.2021

Herečka a zpěvačka Barbora Mottlová s novým rokem radikálně změnila svou image. Vzdala se blond hřívy a je z ní sexy růžovláska!

„Kdy jindy než teď?,“ odpověděla herečka na otázku proč tak výrazná změna. „Vlastně to všechno vzniklo z diskuze s mým kadeřníkem Honzou Kořínkem, plánovali jsme, co letos podnikneme, a nakonec jsme to vzali dost hopem, kadeřnictví jsou zavřená stejně jako divadla, a tak jsme si řekli, že můžeme pracovat aspoň na nové kolekci, kterou jsme už dofotili,“ vysvětluje Bára. Toho že se vzdala své vysněné blond, nelituje. „Život je změna, a to já mám ráda, nikdy jsem s vlasy tolik neexperimentovala jako během naší spolupráce s právě s Honzou. Už jsem měla tmavé vlasy, rosegold, ustřihli jsme půl metru vlasů, udělali platinu… Tak teď přišel čas na mou milovanou růžovou,“ raduje se oblíbená herečka.

Postupem času se ale k blond vlasům vrátí. „Uvidíme, jak rychle to bude. Myslím, že do jara jsem zpět v plné blond síle. Ale víte, jak se to říká, člověk míní…,“ usmívá se divadelní hvězda. I když by se mohlo zdát, že není vhodná doba na plánování, Barbora se snaží dívat se dopředu a plány má. „Chci makat na své postavě, zpevnit, taky chci dál rozvíjet a zdokonalovat. Také bych se v únoru chtěla znovu vydat do Egypta za sluncem a mořem, to mě neskutečně dobíjí baterky,“ uzavírá sexy Mottlová.