Bára Mottlová na titulce Playboye: Žádné šaty, jen hvězdný prach...
Zdroj: Playboy

Bára Mottlová na titulce Playboye: Žádné šaty, jen hvězdný prach...

Vytvořeno dne 26.06.2020

Barboru uvidí čtenáři v Playboyi již podruhé. Poprvé se představila před 16 lety. Tenkrát se musela prokázat písemným souhlasem od maminky, neboť ji v době focení bylo teprve 17 let. “Objevit se znovu na titulní straně Playboye je pro mne velká prestiž a pocta,” říká Barbora.

Bára nafotila sexy fotky, kde je zahalená pouze do hvězdného prachu.

Video soubor

Z nabídky nafotit sexy pictorial od fotografky Alžběty Jungrové, ve kterém bude zahalena v podstatě jen do „hvězdného prachu“ od The Glitters, byla nadšena. A když jsme jí představili koncept focení v exteriérech nádherné a zároveň mystické Malé Strany, byla ruka v rukávu. “Doslova jsem nemohla dospat, jak jsem se těšila na den D – focení,” dodává Barbora.

 Focení začalo za časného rána, kdy se cela Praha teprve chystala probouzet do nového dne. Výsledek je nad očekávání. Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že Barbořiny křivky jsou zkrátka dokonalé. O make-up, vlasový styling a styling se postaral stylista Sam Dolce. Pro fanoušky Playboye na sociálních sítích i tentokrát vznikl exkluzivní audiovizuální obsah z focení – v podobě image klipu a Behind the Scene videa.

Červencové vydání dále nabízí velký rozhovor s Kazmou Kazmitchem. V druhém pictorialu na čtenáře čeká v pořadí druhá Češka jménem Tereza. Ta má v Playboyi svou premiéru. Rodilá Moravanka ohromující charizmatem i podobou spíše exotické krásky okouzlí svou přirozeností a smyslným pohledem. Také se dozvíte, jak dekódovat sny nebo co skrývá Turínské plátno. Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články.

Červencové číslo Playboye na stáncích od 25. června 2020.