Zamaskovaný Jan Bendig překvapil influencery ve vile. Jak dlouho tam s nimi zůstane?
Zdroj: TV Prima

Zamaskovaný Jan Bendig překvapil influencery ve vile. Jak dlouho tam s nimi zůstane?

Vytvořeno dne 17.05.2021

V dnešní epizodě reality show Like House doplní partu influencerů nově příchozí zpěvák Jan Bendig. Jeho první návštěva ve vile měla u diváků i fanoušků obrovský úspěch. Zkušený influencer, kterého například na Instagramu sleduje téměř dvě stě tisíc uživatelů, je ve vile pouze na dočasné návštěvě, a nemáte tak možnost soutěžit o výhru půl milionu korun.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Do vily přijde zamaskovaný jako poslíček s pizzou. Až po chvíli influencerům dojde, že je jim kluk v kšiltovce a pod rouškou povědomý. Všichni měli z příchodu oblíbeného zpěváka radost a doufají, že do vily přinese pozitivní náladu. „Nemyslím si, že by zlepšil vztahy mezi námi, protože to jsou osobní názory, který na sebe máme. I kdyby přišel Superman, tak se nic nemění. Může ale přispět k dobré náladě. Je hrozně pozitivní člověk a je s ním sranda,“ řekl ve zpovědnici Marek.

„Na jednu stranu jsem se těšil, na druhou stranu i obával, protože vím, že je to tady v partě na vážkách. Doufám, že sem přinesu jednom dobrou náladu a že se to mezi všema jen zlepší,“ prohlásil po nástupu Bendig.