Sestřička Ema z Anatomie si užívala péči kadeřníka. Proč se Barbora Černá nenechá ostříhat?
Zdroj: herminapress

Sestřička Ema z Anatomie si užívala péči kadeřníka. Proč se Barbora Černá nenechá ostříhat?

Vytvořeno dne 17.05.2021

 

Tmavovlasá herečka Barbora Černá se nemohla dočkat otevření kadeřnictví. Ne, že by chystala nějakou razantní změnu účesu, ale chyběla jí péče a psychická pohoda, kterou ženy zažívají jedině pod rukama šikovného kadeřníka.

„Vždycky jsem měla dlouhé vlasy. Kvůli roli jsem je dokonce trošičku zkrátila. Někdy mě napadne myšlenka, že je zkrátím, ale hodně lidí z mého okolí, včetně lidí od filmu, mi radí, ať to nedělám. Tak je poslechnu,“ usmívala se herečka, která je z jednovaječných dvojčat. Její sestra Lucie je také herečkou.

„Mám jednovaječné dvojče a obě jsme dlouhovlasé, snědé. Je nám 25 let a celou domu si vlasy necháváme stejně růst. Dřív jsme to měly kvůli rolím dvojčat. Faktem je, že čím jsme starší, chceme se odlišovat a asi první to odnesou vlasy, ale pokud nepřijde nějaká role, která by to vyžadovala, nemám potřebu změnu urychlit,“uvedla představitelka zdravotní sestřičky Emy Zárubové ze seriálu Anatomie života.

Seriál sice končí, ale sympatická herečka bez práce nebude. „Čekají mne další, menší projekty, o kterých nemohu mluvit. Dokonce v jednom budeme společně i se sestrou zase si asi po dvou letech spolu něco zahrajeme. Vůbec nic ale není ještě potvrzené, tak kdo ví.“