Zdrchaný Josef Abrhám se rozloučil se svojí Libuškou
Zdroj: herminapress

Zdrchaný Josef Abrhám se rozloučil se svojí Libuškou

Vytvořeno dne 25.06.2021

Utrápeného a viditelně pohublého Josefa Abrháma přivezli do kostela sv. Anežky České na Spořilově, aby se mohl naposledy rozloučit se svou manželkou, herečkou Libuší Šafránkovou. Zesláblého herce museli do kostela dovézt na kolečkovém křesle.  

Josefa Abrháma nyní čeká nejtěžší období jeho života. S Libuší Šafránkovu spolu prožili 45 společného života. Vychovali syna Josefa a těšili se ze čtyř vnoučat Josefa, Antonína, Lauru a Benjamina.  

Libuše Šafránková zemřela dva dny po svých 68. narozeninách, 9. června 2021.

 

 

 

Default User Image
JanaJanska, 25.06.2021 18:42
Pepík je naprosto zdrchaný, je mi to hrozně líto. Hlubokou upřímnou soustrast celé rodině...
Default User Image
Lenka Kuchařová, 25.06.2021 19:51
Když při tom obřadu občas kameraman zabral pana Abrháma,tak mě napadlo,že svoji manželku bude brzy následovat do nebe.Je to velmi smutné....
Default User Image
Anonym, 26.06.2021 16:57
Není ti z toho smutno.Nesaháte mu ani do trenek.Jednou příjde doba ,že se ani nenažerete a budou VÁM UTÍRAT prd....

)
Default User Image
lienka, 26.06.2021 21:49
Je nedostojne a neeticke urobit zaber a vobec to dat do eteru.P Abrhamovi nesiaha nik po malicek na nohe a len clovek velmi empaticky vidi ze je rezignovany na cokolvek pretoze mu odisiel dvojplamen. Pan Jozef neunesie ze mu navzdy odisla srdce mu puka. Miloval ju dusevne ona jeho, jeho dusa a srdce zomrela! Je hyenizmus najvyssieho kalibru prist na pohreb vobec so stabom fotoaparatov a kamier . Cest pamiatke p.Safrankovej a vela sil a modlitieb za tak charizmatickeho a kvalitneho herca akym je a bol a bude p.Josef. Upromnu sustrast .
Default User Image
Pavel, 26.06.2021 22:47
Pan Abraham byl s Libuskou par ktery byl spolu spojen velikou laskou a porozumenim a je opravdu nedistojne pana Abrahama ukazovat v takto pro nej tezke chvili.