Zemřel zpěvák Dan Vali z Maxim Turbulenc. Bylo mu 53 let
Zdroj: herminapress

Zemřel zpěvák Dan Vali z Maxim Turbulenc. Bylo mu 53 let

Vytvořeno dne 13.04.2024

Skupina Maxim Turbulenc přišla o zpěváka. Na infarkt zemřel její zakládající člen Daniel Vali. Na sociální síti se vyjádřil jeho bývalý kamarád Pavel Kyklop Vohnout, s kterým Vali Maxim Turbulenc zakládal, pak mezi nimi došlo k rozkolu, a posledních 10 let spolu skoro nemluvili.

„Mám v sobě láhev rumu. Dozvěděl jsem se, že umřel můj bývalý kamarád Dan Vali. Dojel jsem domů po našem vystoupení Maxíků, který kvůli elektřině nedopadl dobře. Ale jsem doma a najednou mi volá jeden známý, že sedí v baru a pokoušeli se oživovat Dana Valiho. Sedl jsem do auta a jel jsem tam,“ uvádí ve svém emotivním příspěvku Pavel Vohnout.

„Před 10 lety jsme s Danem měli konflikt a já v Maxim Turbulenc skončil. Byl jsem z toho strašně špatný, to přiznám. Bylo to moje dítě a Dan k tomu patřil. Měli jsme spolu spory a vždy, když jsme se potom potkali, hádali jsme se. Ale to už je dneska jedno. Tohle je jsem tomu klukovi nepřál,“ uvedl Pavel Vohnout a mimo jiné dodal. že spolu zažili i hodně dobrých chvil. "Pojďme si to všechno prominout. Děkuji ti. Ten náš společný úsek života byl krásný."