Zpěvák Josef Vágner míří do nemocnice. Operace je nutná!
Zdroj: herminapress

Zpěvák Josef Vágner míří do nemocnice. Operace je nutná!

Vytvořeno dne 15.09.2021

Sotva se pořádně rozjela divadelní sezóna a divadla se plní diváky, herec a zpěvák Josef Vágner má stopku. Místo na prkna Divadla Broadway vyrazí do nemocnice!

„I když jsem tady u kosmetika Pityho na představení jeho nové kosmetické řady Koolman, momentálně potřebuji jen pěnu na holení. Musím si oholit kolínko, aby bylo připravené na operaci. Mám utržený křížový vaz v koleni, ale už hodně dlouho A teď se mi to pokazilo takovým způsobem, že není zbytí. Nechám si ho kompletně odoperovat odborníky ve Vojenské nemocnici,“ vysvětlil situaci Josef Vágner, který počítá, že se s divadlem na dva až tři měsíce rozloučí. „Na jednu stranu mě to mrzí a štve, na druhou se stranu se těším, že po letech zase budu noze věřit. Musel jsem vyřadit lyžování, tenis, koleno mi třeba vypadlo i v divadle, když mi holky skočily do náruče. Holky pak měly špatné svědomí, že si dali před zkouškou větší oběd a já to nevydržel.“

I když Pepu Vágnera čekají berle a rehabilitace, bude zpěvák průběžně koncertovat a vystupovat. „Na místech, kde ode mne očekávají nějaké kreace, jsme se domluvili, že to odložíme na jindy, někde přijedu a budu sedět,“ plánuje zpěvák, ale počítá s tím, že rekonvalescence bude běh na dlouhou trať.