Pohádka o loupežníkovi Karabovi se chlubí trailerem. Kdy bude premiéra?
Zdroj: Fairytale Production

Pohádka o loupežníkovi Karabovi se chlubí trailerem. Kdy bude premiéra?

Vytvořeno dne 14.09.2021

 

Pohádka Tajemství staré bambitky 2 vstoupila do poslední fáze dokončovacích prací. Premiéra je plánována na 9. prosince 2021. Na filmovém festivalu ve Zlíně o víkendu herci a tvůrci představili prvnímu publiku trailer k filmu.

Režisér Ivo Macharáček má ke Zlínu osobní vztah: "Zlínský festival mám strašně rád. Mám až nostalgické vzpomínky ke Zlínu. Protože scenárista Evžen Gogela, který psal jedničku i dvojku je Zlíňák. Když jsme na jedničce i dvojce pracovali, tak jsme se scházeli právě ve Zlíně a ve Zlíně velká část toho příběhu vznikala..."

Tajemství staré bambitky 2 je volným pokračováním jedné z nejúspěšnějších domácích pohádek posledního desetiletí. Princezna Johanka nebo vládkyně sousedního království, královna Julie jsou v pohádce Tajemství staré bambitky 2 nové postavy, jinak se vrací herecká sestava „starých známých“. 

Svou roli si tedy zopakují Ondřej Vetchý jako Hrnčíř/Karaba, Tomáš Klus a Kamila Janovičová jako Jakub a Anička, Miroslav VladykaJiřím Lábusem v postavách zlotřilých rádců Ference a Lorence. Znovu uvidíme i Petra Štěpánka jako kuchaře Frita nebo generála Otmara Brancuzského. Veronika Khek Kubařová je královna Julie, Valentýna Bečková hraje malou princeznu Johanku, Markéta Plánková se objeví jako Juliina komorná Hermína. Novou posilou je také Václav Noid Bárta, který hraje podkoního Václava a také složil hudbu a písničky.