Zpěvák Noid do toho potřetí praští: Nevěsta Grabcová prozradila detaily svatby!
Zdroj: herminapress

Zpěvák Noid do toho potřetí praští: Nevěsta Grabcová prozradila detaily svatby!

Vytvořeno dne 18.08.2022

Poprvé si Václav Noid Bárta (41) vyzkoušel manželství s Lucií Bílou (56), podruhé si vzal matku své první dcery Gabrielu Dvořákovou (33) a nyní se do chomoutu žene potřetí. ANO si řekne se svou přítelkyní Eliškou Grabcovou (31).

S tou má rocker už dvě další hočičky, tříletou Elišku a čtyřměsíční Aničku. Právě kvůli ní si nevěsta Grabcová nechala ušít speciální šaty. Ty jí návrhářka slavných Tereza Sabáčková ušila tak, aby mohla během svatebního dne pohodlně kojit. "Přála jsem si mít svatební kojící šaty," svěřila se Eliška v pořadu Showtime na Primě. Bílá róba musí být hlavně vzdušná a pohodlná, aby se nevěsta necítila uškrcená.

Jejich velký den nastane 3. září, budoucí manželé však místo obřadu zatím tají. Prozradili však, že se bude jednat o menší, ale netradiční svatbu o zhruba 30 lidech. Hosté by si měli sebou vzít také holínky, v programu je totiž naplánované chytání ryb. "Po obřadu se převlékneme a půjdeme na ryby," prozradila Grabcová.

Svatební veselka bude také plná dětí. Jelikož sám Noid má tři dcery, pozval i spoustu jejich kamarádek. "Bude to taková spíš kinder párty," přiznala nevěsta s tím, že pro děti bude na místě nafouknutý skákací hrad. Tam se všech pozvaných 12 dětí dosyta vyřádí.