Statisíce fanoušků zajásají! Influencerka Anna Kadeřávková opět na obrazovce
Zdroj: TV Prima

Statisíce fanoušků zajásají! Influencerka Anna Kadeřávková opět na obrazovce

Vytvořeno dne 02.02.2022

 

Na Instagramu ji sledují statisíce lidí, v televizním seriálu už ji ale dlouho nikdo neviděl. Před dvěma lety se herečka Anna Kadeřávková z televize stáhla, nyní je však zpět.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

V seriálu z prostředí vojenské nemocnice 1. MISE si Anna Kadeřávková zahraje Hedviku Zaňákovou, problémovou mladou dívku, která má blízko k drogám a násilí. Do Severočeské vojenské nemocnice ji přiveze rychlá s vážným poraněním břicha. Při vyšetření se ukáže, že Hedvika je nejen opilá a sjetá, ale také těhotná… Nabídku role Anna Kadeřávková přijala bez váhání. „Vzala jsem tu roli moc ráda, feťačku jsem ještě nikdy nehrála. Lákalo mě to. Navíc jsem se po dlouhé době potkala s Amélkou Pokornou, moc ráda jsem ji zase viděla, strašně vyrostla,“ vysvětlila Anna Kadeřávková s odkazem na dceru Lucie Zedníčkové, která v seriálu 1. MISE hraje její kamarádku Andy Kratochvílovou.

Přestože je Hedvika Zaňáková první feťačkou v jejím hereckém rejstříku, v roli těhotné feťačky je Anna Kadeřávková velmi přesvědčivá. „Nemám s tím žádnou zkušenost. Ani mezi kamarády jsem se s ničím takovým naštěstí nesetkala,“ říká herečka, které natáčení 1. MISE umožnil i přesun ze Slovenska zpátky do České republiky. „Mohla jsem točit, protože jsem už byla v Praze. Vlastně jsem teď již pořád v Praze. Čeká mě natáčení jednoho seriálu pro Primu, tak i na to se těším,“ prozradila Anna Kadeřávková.