Jak funguje metoda na hubnutí od drsného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha?
Zdroj: herminapress

Jak funguje metoda na hubnutí od drsného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha?

Vytvořeno dne 28.04.2021

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich nevidí po covidové přestávce návrat do gastronomie zrovna v růžových barvách. Kuchař, který měl kdysi 17 kilo navíc, si myslí si, že to bude dlouhý a bolestný proces.

„Spoustu lidí přišlo o hodně peněz a přehodnotili svoji kariéru. Myslím, že největší problém toho všeho bude, že tu práci nikdo nechce dělat. Je to nejistota. Hromada lidí si našla alternativní kariéru a změnila rytmus žití. Lidé si zvykli, že třeba mohou být večer a o víkendech s rodinou doma a určitě je zlákají také jiné příležitosti,“ uvedl na „horké židli“ v Petra Show Zdeněk Pohlreich a přidal také svůj recept na snížení váhy. Vždyť ještě před pár lety byl jako kulička.

Zdroj: YouTube

„Sním v podstatě všechno. Nejsme omáčkový fanatik a dávám přednost lehčím jídlům. Já jsem třemi roky lety zkoušel hodně shodit a docela se mi to povedlo. Jde o to, aby si člověk udělal vnitřně takovou mapu, co může a nemůže. Je těžké se zbavit návyků, třeba, že jíte na noc, jíte z misky a u televize. Když mohu poradit, je důležité co se jí, ale také, jak se to jí. Proto určitě vsedě, u stolu a příborem. To je správná cesta,“ poradil hubnoucí polovině národa odborník na gastronomii Zdeněk Pohlreich.