Jan Cina míří do StarDance. Chce být králem parketu?
Zdroj: herminapress

Jan Cina míří do StarDance. Chce být králem parketu?

Vytvořeno dne 28.04.2021

Přestože herec Jan Cina do tanečních nechodil, a ani po tom netoužil, bude nucený se kroky jednotlivých tanců perfektně naučit. V soutěži StarDance nebude mít na počítání kroků čas.

„Od 15 let jsem chodil na konzervatoř, kde jsem se základy tance a baletu učil. Proto mně připadalo zbytečné ještě absolvovat taneční. Jediné co zvládnu, je valčík. Často si na plese vymýšlím svoje taneční variace, což občas překvapí moji taneční partnerku. A pak, víc jsem měl stejně štěstí na tanečnice, které také improvizovaly. Mám pocit, že jsem ještě nikdy netančil s někým, kdo to opravdu uměl,“ usmíval se Jan Cina, kterému teprve nyní začíná docházet, jaká bude letošní soutěž StarDance dřina.  

„Všechny tanečnice si pamatuji z obrazovky, ale nemám tušení, která mi bude přidělená. Mám ale pocit, že ať je to kterákoliv, zabrat nám dají všechny stejně. Bylo by fajn, abychom si sedli i lidsky, protože v tanci je hodně intimity, je přirozená a důležitá a mezi tanečníky to musí fungovat.“

Nad otázkou, jestli chce vyhrát StarDance, Jan Cina lehce zaváhal.  „Spíš chci být spokojený s tím, co na parketu předvedu, a jestli to bude vítězství nebo ne, je mi jedno. Nejsme moc soutěživý. Ale možná až začne soutěž, třeba to na mne přijde a stane ze mne loktař,“ smál se Jan Cina, kterému můžete držet palce v letošním ročníku StarDance.