Jak se choval Pepa Vojtek u porodu dcery Valentýny? Prozradila maminka Sabina Laurinová
Zdroj: herminapress

Jak se choval Pepa Vojtek u porodu dcery Valentýny? Prozradila maminka Sabina Laurinová

Vytvořeno dne 20.05.2021

Herečka Sabina Laurinová (49) je maminkou dvou dcer Valentýny (19) a Máji (13). Jak Sabina prozradila, při narození obou děvčat „asistovali“ také tatínci. V případě starší Valentýny to byl rocker Josef Vojtek a v případě Máji lékař Karel Kameník.

Video soubor
Zdroj: herminapress

„Já jsem oba porody zvládla více méně v pohodě, i když ten první byl pěkně dlouhý, ale popravdě v určité chvíli mi přítomnost tatínka (Josef Vojtek) začala rozčilovat, hlavně pak jeho humor. Na druhou stranu, jsem byla ráda, že tam se mnou je a upřímně, zasloužil by si zlatou medaili, protože byl tak „unavený“, že se z toho vzpamatovával tři dny,“ zavzpomínala rozesmátá Sabina na den, kdy přivedla na svět Valentýnu.

A proč si Sabina připomněla pobyt v porodnici? Protože byla pozvána do Thomayerovy nemocnice, kde byla přítomna slavnostnímu otevření čtyř zrekonstruovaných porodních pokojů, které nabízí skoro až domácí prostředí, ale hlavně větší soukromí pro nastávající maminky a jejich doprovod.

A co na přítomnost tatínků u porodu říká primář porodnického oddělení Petr Kolek. „Já si myslím, že je to tak půl na půl. Některým tatínkům by se to mělo zakázat a jiní jsou absolutně v pohodě,“ sděluje své zkušenosti pan primář.

Na několik chvil tedy vystřídala Sabina Laurinová seriálovou podobu nemocničního pokoje za nemocniční pokoj pravý, nefalšovaný, a protože při slavnostním přestřižení pásky nemohla chybět ani vrchní sestra Lenka Cejpková, sešly se zde vlastně vrchní sestry dvě. Sabina, coby Mery ze seriálu Sestřičky a právě Lenka Cejpková. „ Já jsem v roli Mery původně porodní asistentkou, takže jsem si na začátku natáčení prošla určitým druhem školení, abych věděla alespoň základy. Díky scénáristům pak v seriálu prožívám vlastně své třetí těhotenství, ale určitě si již díky svému věku odpustím těhotenství reálné. To nechám na svých dcerách a postupně se budu připravovat na roli babičky,“ prozradila s úsměvem Sabina. „ Ale zase tak brzo to být nemusí,“ dodala mimo záznam do ucha našemu redaktorovi. 

 

 

 

Default User Image
Francl, 21.05.2021 11:40
Amorální žena porno herečka , dvě děti každé jiného tatínka ještě se tím chlubí no hnus velebnosti