Lambora, Křenková, Germani: Princezna zakletá v čase 2 představuje trailer
Zdroj: herminapress

Lambora, Křenková, Germani: Princezna zakletá v čase 2 představuje trailer

Vytvořeno dne 22.08.2022

Princezna zakletá v čase - nejúspěšnější pohádka roku 2020 podle hodnocení na ČSFD i kritiky přináší ukázku svého letošního pokračování, které bude ještě kouzelnější a výpravnější než první díl. Trailer, ve kterém nechybí humor ani dobrodružství, představuje Elišku Křenkovou, Marka Lamboru, Natalii Germani, Romana Zacha, Simonu Hábu Zmrzlou, Martina Písaříka, Jakuba Ouvína a nově i posily Vojtu Kotka, Petru Nesvačilovou a Karla Dobrého. Celý příběh je ponořen do dechberoucích Barrandovských lokací, které ve filmu představují magické město Ayra. Fantasy pohádka pro děti i dospělé Princezna zakletá v čase 2 dorazí do českých kin letos v listopadu.

Hlavní protagonistkou Princezny zakleté v čase 2 je alchymistka Amélie v podání Elišky Křenkové, na kterou se diváci mohou těšit rovnou dvakrát. „V pokračování jsme nechtěli opakovat stejnou premisu děje, jako v prvním dílu. Proto jsme se rozhodli dát runu času Amélii, na kterou má nyní ale úplně odlišný účinek. Rozštěpí jí v čase – proto se ve filmu objevuje její současná verze, ale i verze z minulosti. I v druhém díle si tedy hrajeme s časem,” říká režisér Petr Kubík, který na filmu pracoval společně s Lukášem Danielem Paříkem a Viktorem Krištofem.

Na cestě za alchymisty a bojem proti zlu Amélii kromě její dvojnice doprovodí nejen manželský pár princezna Ellena (Natalia Germani) a princ Jan z Calderonu (Marek Lambora), ale nově se k hereckému ansámblu připojil ve výrazné roli i herec Vojta Kotek.

První díl Princezny zakleté v čase, který vyšel v roce 2020, ukázal, že i v České republice se dá natočit úspěšná fantasy pohádka, filmový žánr, který pro svou náročnost v tuzemsku prakticky nevzniká. Dokonce představuje jediný český film v historii, který se stal na měsíc nejsledovanějším snímkem na Netflixu. Zaznamenal úspěch jak u českého, tak zahraničního publika.

Na premiéru filmu Princezna zakletá v čase 2 se mohou diváci těšit 17. listopadu 2022.