Najdi několik rozdílů: Svatba Lucie Benešové s dvěma chlapy
Zdroj: TV Prima

Najdi několik rozdílů: Svatba Lucie Benešové s dvěma chlapy

Vytvořeno dne 27.04.2021

Pro všechny na Slunečné bylo překvapením, že se Róza (Lucie Benešová) a profesor (Jan Šťastný) dali dohromady. Větší šok ale zažijí v okamžiku, kdy si tihle dva řeknou své ANO. Zvládli to totiž potají a velmi rychle.

Profesor Kohout v podání Jana Šťastného jednoho dne překvapí svoji milovanou Rózu a prostě ji dovede k oltáři. „Musím říct, že to neodporovalo tomu očekávání, jak se profesor chová. Bylo to na tajno a rozhodně to neprobíhalo okázale. Bylo to připravené překvapení pro Rózu,“ popisuje Šťastný, jak probíhal jeho velký seriálový den. „Já si skoro ani nestihla sundat zástěru a už jsem se vdávala,“ usmívá se Lucie Benešová, která tak byla ochuzena o svatební šaty.

„Róza nepočítala, že to profesor domluví a všechno dopadne. Musím říct, že se s Luckou známe hodně let a nebylo ani potřeba abychom se na něčem konkrétně domlouvali. Rozumíme si, figury jsou jasně dané a po „rózovsku“ a po „profesorovsku“ jsme si řekli ano,“ prozrazuje seriálový profesor, který od začátku natáčení netušil, že se jeho postava ožení, nebo ne. Nakonec to ale dopadlo.

„Je pravda, že ten den byl svým způsobem výjimečný a vzpomene si na svou svatbu. Problesklo mi to hlavou. Já jsem podruhé ženatý a žiju ve velkém štěstí. Vzpomínka na to moje ANO proběhla. Nějak se vám to s tím životem sváže,“ usmívá se herec, který si dobře pamatuje výročí a pokaždé velmi rád v ten den tráví se ženou Bárou na nějakém pěkném prodlouženém víkendovém pobytu. Letos tak tihle dva Šťastní šťastlivci oslaví 10 let od svatby.

Lucie Benešová přiznává, že si datum svatby pamatovala dřív, dnes po 17 letech manželství s hercem Tomášem Matonohou už si tak není jistá. „Ale já měla vždy problém s čísly, pletou se mi i data narození dětí. Spíš mám v paměti nedávnou svatbu svého syna Luciána. A v nejhorším případě, se podívám na prstýnek, tam to datum je,“ směje se herečka, která před kamerou zažila už spoustu svateb, takže tato ve Slunečné pro ni byla výjimečná v tom, že neoblékla žádné svatební šaty. „No, možná mě to trochu mrzí, ale zase pořád lepší než trávit den v té róbě, takže to scénáristé vymysleli nakonec dobře,“ uvažuje Benešová. „Natáčení bylo rychlé, byli jsme tam jen ve dvou s Honzou, rodiče a bylo. Moc jsme si té filmové veselky neužili. Sundala jsem zástěru a šli jsme na to!“