Jaromír Jágr slaví padesátku. Podívejte se na hvězdné chvíle hokejové legendy
Zdroj: herminapress

Jaromír Jágr slaví padesátku. Podívejte se na hvězdné chvíle hokejové legendy

Vytvořeno dne 15.02.2022

Jaromír Jágr. Hokejový pojem, sportovní legenda a také čerstvý padesátník. Právě dnes, 15. února 2022, slaví hrající majitel Rytířů Kladno velké jubileum.

Rytíři si pro Jaromíra Jágra připravili překvapení. To si mohl obrazně řečeno rozbalit v neděli během utkání s Brnem. Hokejová legenda tušila, že jí budou fanoušci k blížícím se kulatinám gratulovat potleskem. O dalším průběhu oslav neměla tušení.

Před úvodním vhazováním se zatemněla chomutovská aréna a poté, co obě mužstva nastoupila na ledovou plochu, začalo hrát emotivní video, které v symbolických 68 vteřinách mapuje celou bohatou kariéru slavné osmašedesátky.

Poté, co video skončilo, roztáhl se červený koberec a na ten dorazila za Jaromírovu rodinu jeho sestra Jitka. Za český hokej mu pak přišel popřát Josef Řezníček, ředitel extraligy. Nejprve Jaromír obdržel kladenský zlatý dres s padesátkou, poté reprezentační dres se stejnou číslovkou.

V průběhu utkání pak v komerčních přestávkách Jaromírovi popřály největší současné hvězdy NHL. „Všechno nejlepší k tvým padesátinám. Je neuvěřitelné, že ještě stále hraješ. To je pro všechny hokejisty včetně mě velice inspirativní,“ vzkázal Jágrovi útočník Edmontonu Oilers Connor McDavid.

Své přání na Kladno zaslal také tahoun Pittsburghu Penguins Sidney Crosby. „Ještě stále hraješ, protože máš velkou vůli a vášeň pro hokej. Užij si tvé padesátiny,“ řekl. „Všechno nejlepší, Jardo,“ pronesl v češtině Aleksander Barkov, bývalý Jágrův spoluhráč z Floridy Panthers společně s Radko Gudasem a Jonathanem Huberdeauem.

Dlouhé a velice osobní přání pronesl Jakub Voráček a gratulantem byl i Johnny Gaudreau z Calgary Flames. Zkrátka hokejová smetánka.

Zdroj: Rytíři Kladno