Žádosti o ruku v Ulici nejen na sv. Valentýna! Kdo se konečně dočká a kdo nejvíc překvapí?
Zdroj: TV Nova

Žádosti o ruku v Ulici nejen na sv. Valentýna! Kdo se konečně dočká a kdo nejvíc překvapí?

Vytvořeno dne 14.02.2022

Svátek všech zamilovaných přímo vybízí k vyznání lásky či k jiným zásadním vztahovým rozhodnutím. Právě na to se chystá Mário. Konečně sebere odvahu, riskne to, a požádá Áju znovu o ruku. Překvapivě ale nebude jediný, kdo si v nejbližších dnech uvědomí, že na vztahu je třeba neustále pracovat a posouvat ho dál. Také Mirek půjde s kůží na trh. V Ulici je prostě láska ve vzduchu a o žádosti o ruku tentokrát nebude nouze.

Spousta párů považuje zásnuby a sňatek za přežitek. Žijí spolu, mají děti, milují se, ale do svatby se nehrnou. Vyhovuje jim to tak, jak to je. U někoho se to časem přeci jen změní a jiní žijí na psí knížku celý život. Naopak pro některé má svazek manželský stále svou váhu. „Svatbu jsem si nikdy nepředstavovala v konkrétních obrysech, ale od malička jsem věděla, že se jednou vdávat chci. Vždycky jsem měla manželství na takovém piedestalu,“ potvrzuje herečka Veronika Čermák Macková představitelka oblíbené učitelky Magdy.

Magda a Mirek (Daniel Bambas) spolu chodí od září. Na začátku prosince se už i sestěhovali do Magdina bytu, byť Mirek jezdí kvůli práci i nadále docela často do Německa. Až na drobné krize způsobené Magdinou výbušností jim to skvěle klape. Už v následujících dnech by se jejich vztah mohl posunout na další metu. Mirek totiž zničehonic požádá Magdu o ruku. Má to ale malý háček. Magda na něco takového není vůbec připravená. Jak asi zareaguje? Magdina představitelka prozradila, jaká byla právě její reakce, když byla před pěti lety požádána o ruku: „Byla jsem překvapená, ale šťastná. Jako většina zamilovaných párů jsme o svatbě mluvili, ale v daný okamžik jsem žádost opravdu nečekala. Podrobnosti si ale nechám pro sebe.“

Naopak vztah Áji (Bára Mudrová) a Mária (Jiří Kniha) si prošel mnohými peripetiemi. Když se seznámili, Ája zamilovaným Máriem opovrhovala. Jakmile jí ale začalo téct do bot a hrozilo jí vězení, Máriovy zamilovanosti využila a pořídila si s ním dítě ve snaze uniknout trestu. Ona sama se zamilovala až mnohem později, paradoxně v době, když Mária vlastní vinou znovu ztratila. Proto o něj zase zabojovala, tentokrát z čiré lásky. Nyní kvůli němu dokonce i žárlí, neboť se bojí, že jí ho odloudí jiná. Zároveň touží po jistotě, kterou je pro ni snubní prstýnek. Ráda by, aby byli s Máriem a Sophinkou rodinou se vším všudy. Jenže Mário se do žádosti o ruku po předchozích zkušenostech příliš nehrne. Má strach, že se to mezi nimi zase pokazí. Až na sv. Valentýna konečně sebere veškerou svou odvahu a vysloví otázku, na kterou Ája toužebně čeká už nějaký ten pátek...

S žádostí o ruku v nadcházejících dnech ale nepřijdou jen Mário či Mirek. Jen pár dní po Máriově vyznání lásky zazní otázka „Vezmeš si mě?“ v Ulici znovu. Bude to hodně překvapivé a podobně překvapivá bude také reakce na ni.

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod a na Voyo v týdenním předstihu.