Jedenáctiletý moderátor si troufl na Vladimíra Polívku. Byli jako otec se synem
Zdroj: Se svolením rodiny Tomáš Hrnčíř

Jedenáctiletý moderátor si troufl na Vladimíra Polívku. Byli jako otec se synem

Vytvořeno dne 03.10.2022

Dělí je 22 let, přesto si dobře rozumějí, a to tak, že jsou schopni se postavit vedle sebe na jeviště a moderovat prestižní akci. Herec Vladimír Polívka a o generaci mladší, Tomáš Hrnčíř.

„Dámy a pánové, abych předem vyvrátil všechny bulvární teorie, tohle není můj syn, i když jsme si hodně podobní i vlásky máme stejné.“ Těmito slovy přivítal Vladimír Polívka diváky předávání ocenění Superbrands 2022, které spolumoderoval se svým mladším kolegou, jedenáctiletým Tomášem Hrnčířem v Národním domě na Vinohradech.

Oba moderátoři byli během oceňování velmi pohotoví, ale také vtipní a nebáli se ze sebe udělat legraci. Jako například, když se Tomáš u předávání ceny estetickému studiu zeptal Vladimíra, zda neuvažoval o zvětšení svého nosu, který nezapadá do typického rysu rodiny Polívků. Vladimír se naopak zeptal majitele studia o možnosti upravit Tomášovi jeho prořízlou pusu. 

Pro Vladímíra a Tomáše nešlo o první společnou akci. Setkali se již minulý rok v Dejvickém divadle, kde Tomáš dělal s Vladimírem rozhovor do jeho Talkshow Na slovíčko s Tomášem, ve které mladý moderátor vyzpovídal nejednu osobnost, jako je Karel Voříšek, Petr Janda, Helena Vondráčková, Zdeněk Troška, Michal Viewegh, Lucie Vondráčková či profesor Pafko.

Moderátory kromě podoby spojuje také studium na stejné základní škole. Tomáš se nyní také vzdělává u paní Jany Postlerové, herečky, dabérky a renomované hlasové poradkyně pro moderátory největších českých televizí. Budeme toto moderátorské duo vídat častěji?