Její sen je stát se archeoložkou! Časopis pro dospělé byl ale rychlejší! Nyní je Valerie novou Playmate!
Zdroj: TV Prima

Její sen je stát se archeoložkou! Časopis pro dospělé byl ale rychlejší! Nyní je Valerie novou Playmate!

Vytvořeno dne 20.11.2023

Právě nyní se odkrývá závoj prosincového vydání časopisu Playboy a na jeho titulní straně s neskrývanou graciézní elegancí pózuje Playmate Valeria Salvatore. Valeria, která je od malička tanečnicí, přináší do světa Playboye nespoutanou energii spojenou s uměním tance a gymnastiky. 

Valeria se svěřuje: „Focení titulní strany pro Playboy bylo mým splněným snem! Vždy jsem si přála být tváří tohoto legendárního magazínu.“ A dodává: „Celý tým se o mě s láskou a péčí staral.“ Fotografie vznikly pod taktovkou fotografky Alžběty Jungrové, která zachycuje Valeriinu vášeň a krásu v interiérech i exteriérech zámku Zbiroh. Valeria v současné době studuje vysokou školu a její sen je stát se archeoložkou.

Pročítání prosincového vydání zároveň nabízí rozhovor s Klárou Davidson Spilkovou, která sdílí své pohledy na golf, a na 20 otázek v něm odpovídá swingový zpěvák Jan Smigmator. Čtenáři se také seznámí s Jaroslavem Páchou, který Zbiroh nechápe jen jako zámek, ale také jako historii, která se nedá koupit penězi.